Nowa organizacja ruchu w centrum miasta od 29 czerwca
W celu poprawy płynności ruchu w centrum miasta, od dnia 29 czerwca br. zostanie wprowadzona nowa organizacja ruchu. Zmiany będą polegały na wyznaczeniu dróg jednokierunkowych zgodnie z poniższym schematem.
Prosimy wszystkich kierowców o zwracanie szczególnej uwagi na nowe oznakowanie oraz dostosowanie się do obowiązujących zmian. Wprowadzone rozwiązania mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa i usprawnienie komunikacji w tym rejonie.
Dziękujemy za wyrozumiałość i współpracę!


