Logo Miasto-Ogród Podkowa Leśna

Koncert zespołu BEZ ZGRZYTU

W sobotę, 22 czerwca 2024 r. zapraszamy w imieniu Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich na koncert zespołu BEZ ZGRZYTU do Pałacyku Kasyno (ul. Lilpopa 18). Start o godz. 18:00. Wstęp oczywiście wolny!

Zespół BEZ ZGRZYTU z Milanówka funkcjonuje od 10 lat. Gra muzykę autorską z gatunku poezji śpiewanej z elementami bluesa i jazzu. Założycielem, kompozytorem muzyki i prowadzącym zespół jest Jacek Łocz. Teksty piosenek piszą Jacek i Hanna Łoczowie.

Jacek Łocz przez wiele lat był związany z Podkową Leśną, gdzie przez dziesięć lat wykonywał w Kościele Św. Krzysztofa wraz z zespołem „Trapiści” słynną Mszę Beatową „Pan przyjacielem moim” autorstwa Katarzyny Gärtner. Obecnie jako jeden z niewielu „Trapistów” kontynuuje swoją muzyczną drogę jako lider zespołu „Bez Zgrzytu”, a także prowadząc dziecięcy zespół muzyczny „Rzępoliści”.

***

BEZ ZGRZYTU jest laureatem festiwali: „Festiwal im. Wojtka Bellona”,”Bazuna”,”Festiwal im. Jonasza Kofty”, „SpłyWarka” i „Wrzosowisko”,”Oppa” oraz „Bakcynalia”. W grudniu 2020 r. zespół nagrał debiutancką płytę „Zawołaj mnie”.

***

Skład zespołu:

Jacek Łocz – wokal, gitara elektroakustyczna

Hanna Łocz – wokal, bas

Krzysztof Żurek – instrumenty klawiszowe

gościnnie - Seweryn Kowalski – gitara elektryczna

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności