Logo Miasto-Ogród Podkowa Leśna

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Grodzisku Mazowieckim

W związku z pozyskaną w dniu dzisiejszym informacją z Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Grodzisku Mazowieckim o przekroczeniu dopuszczalnej ilości mikroorganizmów w próbkach wody pobranych do badania, Miasto Podkowa Leśna podjęło natychmiastowe działania naprawcze polegające na dezynfekcji wodociągu oraz przystąpiono do płukania sieci wodociągowej.

W celu zapewnienia mieszkańcom dostaw wody zdatnej do spożycia zaprzestano tłoczenia do wodociągu publicznego wody z stacji uzdatniania w Podkowie Leśnej. Aktualnie zabezpieczyliśmy dostawę wody odbiorcom na terenie naszego miasta od dostawcy z gminy sąsiedniej tj. BPWIK sp. z o.o..

O podjętych przez nas działaniach został już poinformowany Powiatowy Inspektor Sanitarno-Epidemiologiczny. Oczekujemy na dalsze wytyczne i niezwłocznie poinformujemy Państwa o kolejnych decyzjach.

Pełna treść komunikatu Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Grodzisku Mazowieckim znajduje się poniżej. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności