Ważne:
Strona Główna / Sport i Turystyka / Sport i Turystyka - Aktualności / Zespół ds. żeglugi i turystyki wodnej

Zespół ds. żeglugi i turystyki wodnej

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie zaprasza do zgłaszania się do powstającego zespołu ds. żeglugi i turystyki wodnej.

Zaproszenie skierowane jest do osób i instytucji związanych z szeroko pojętą żeglugą i turystyką/sportami wodnymi, korzystających z administrowanych przez PGW Wody Polskie akwenów/dróg wodnych w celu uprawiania sportu, turystyki, rekreacji itp.

W odniesieniu do powyższego, sprawa ta dotyczy utworzenia zespołu ds. żeglugi i turystyki wodnej. Zgłaszających się członków do ww. zespołu prosimy, by w kontakcie znajdował się adres e-mail, celem możliwości wysłania zaproszenia na spotkanie w siedzibie RZGW w Warszawie, które planowane jest na połowę września br. Nie zaszkodzi również dookreślić dziedzinę, którą w ramach żeglugi śródlądowej reprezentuje dany zgłaszający.

Szczegóły dotyczące konkretnego terminu, formy i składu Zespołu zostaną ustalone i podane przez PGW Wody Polskie do wiadomości wszystkim chętnym do końca sierpnia, w zależności od odzewu na niniejsze zaproszenie.

Zgłoszenia do 26.08.2020 r. prosimy przesyłać na adres: artur.niedzinski@podkowalesna.pl

W zgłoszeniu prosimy zawrzeć: Nazwa Podmiotu, Imię i Nazwisko przedstawiciela, e-mail, tel. kontaktowy

Zespół ds. żeglugi i turystyki wodnej

Sprawdź również

Zapraszamy na Zakończenie Sezonu Rowerowego

 
 

MENU

Podkowa Leśna

Skip to content