Ważne:
Strona Główna / Sport i Turystyka / Sport i Turystyka - Aktualności / Sportowa duma Podkowy Leśnej – Podkowa Teqball Club

Sportowa duma Podkowy Leśnej – Podkowa Teqball Club

Po długiej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, sport zaczął się̨ na nowo odradzać́. Podkowa Teqball Club, od dawna czekała na moment, w którym będzie mogła znów pokazać́ kto jest najlepszy przy zaokrąglonym stole. Najlepszą okazją, było wysłanie silnej reprezentacji na pierwsze w historii, plażowe mistrzostwa Polski w Teqball.

 

Plaża w Płocku na dwa dni zamieniła się̨ w poligon I Plażowych Mistrzostw Polski w Teqball, na którym zawodnicy z całego kraju walczyli między sobą̨ o jak najlepsze miejsca oraz wyniki. W Podkowie Leśnej dawno nie mieliśmy powodów do świętowania kolejnych medali, dlatego apetyt zawodników z pomarańczowej części miasta, był ogromny. Alan Gałecki zasłynął już̇ dawno z tego, że jak jedzie na turniej to pewnym jest to, że wróci z medalem. Nie inaczej stało się w Płocku, gdzie Alan zdobył podwójny brąz – w grze singlowej oraz deblowej. Jest ktoś jeszcze, kto przyćmił wyczyn Alana, a mianowicie Bartłomiej Frańczuk, który okazał się czarnym koniem rozgrywek, ponieważ̇ w grze singlowej zdobył srebro, a w deblu złoto. W całym turnieju wystąpiło w sumie aż 14 klubowiczów. 

 

Bilans końcowy to 4 medale, który zdecydowanie można nazwać sukcesem dla klubu, ale przede wszystkim dla miasta, które ciągle broni przydomka – Stolicy Polskiego Teqballa.

WYNIKI:

https://bit.ly/3hSmjnQ

 

Sprawdź również

Zimowy bieg z sankami

Zapraszamy na zimowy bieg z sankami, który odbędzie się w sobotę 13 lutego o godz. …

 
 

MENU

Podkowa Leśna

Skip to content