Ważne:
Strona Główna / Sport i Turystyka / Sport i Turystyka - Aktualności / Ruszyły zajęcia gimnastyczne dla mieszkańców Podkowy Leśnej

Ruszyły zajęcia gimnastyczne dla mieszkańców Podkowy Leśnej

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem informujemy, że staramy się o dodatkowy termin zajęć celem stworzenia drugiej grupy ćwiczebnej.

Poniżej ogólne informacje odnośnie zajęć:

Miasto Podkowa Leśna w ramach zadań własnych realizuje zadania z ochrony zdrowia. Chcąc poznać potrzeby mieszkańców i zdanie specjalistów na ten temat, zorganizowano debatę o zdrowiu, która odbyła się 28 września 2016 r. Uczestniczący w niej mieszkańcy miasta, jak i zaproszeni specjaliści z naszego terenu, w tym koordynatorzy wojewódzcy, doszli do wspólnego wniosku, że najskuteczniejszym działaniem poprawiającym stan zdrowia, jest profilaktyka. Jako priorytetowe uznano działanie w kierunku zwiększenia aktywności fizycznej osób po 40 r. ż.
W związku z tym Miasto organizuje zajęcia gimnastyki ukierunkowanej na schorzenia  kręgosłupa.

Zapisy osób, które ukończyły 40 r. ż. i są mieszkańcami Podkowy Leśnej (zameldowanie na pobyt stały lub czasowy), wpisane do rejestru wyborców w Podkowie Leśnej oraz osoby, które udokumentują, że zamieszkują w Podkowie Leśnej i płacą podatki na rzecz miasta (PIT za 2016 r.) będą odbywać się w Urzędzie Miasta Podkowa Leśna w pok. nr 7. Zapisy, z jednoczesną weryfikacją danych, będą przyjmowane również przez telefon nr 22 759 21 16.

Grupa I – Zajęcia realizowane w Szkole KIK przy ul. Modrzewiowej 41 (sala gimnastyczna) od 5 maja 2017 r. w każdy piątek o godz. 19:00.

Grupa II – w trakcie tworzenia.

Sprawdź również

Mistrzowie Podkowa Teqball Club

Podczas III Mistrzostw Polski Teqball, które odbyły się w połowie listopada w Krakowie, reprezentacja Podkowy …

 
 

MENU

Podkowa Leśna