Ważne:
Strona Główna / Sport i Turystyka / Sport i Turystyka - Aktualności / PARKUR RUN 2017 – I Otwarte Mistrzostwa Podkowy Leśnej w biegu przez przeszkody. Pierwsi mistrzowie wyłonieni.

PARKUR RUN 2017 – I Otwarte Mistrzostwa Podkowy Leśnej w biegu przez przeszkody. Pierwsi mistrzowie wyłonieni.

15 czerwca w Klubie Jeździeckim przy ul. Głogów 11 w Podkowie Leśnej blisko 50 zawodniczek i zawodników stanęło do rywalizacji o tytuł mistrza w biegu przez przeszkody.

To były naprawdę wyjątkowe zmagania, nie dość że bieg odbywał się, jak tytuł wskazuje, na parkurze konnym, przeszkody musiały być pokonywane w odpowiedniej kolejności, to i atmosfera stworzona przez wszystkich obecnych była niesamowita.

Rozpoczęli najmłodsi, wysokość przeszkód 30-40 cm, i od razu… „wyłamanie”, potem dało się odczuć prawdziwie sportową rywalizację o mistrzostwo. Mistrzami w kategorii 10 lat i młodsi zostali Helenka Lihtarowicz oraz Sebastian Jaryczewski. W czasie dekoracji najmłodszych zwycięzców, parkur został przygotowany dla zawodników w wieku 11 – 13 lat (40-50 cm.) . Była to najliczniejsza grupa startujących i zarazem najbardziej wyrównana. O pozycjach medalowych niejednokrotnie decydowały ułamki sekund. Ostatecznie zwycięstwo odnieśli: Oliwia Baranowska i Oliwier Ciećwierz. Pan burmistrz Artur Tusiński wręczył puchary, medale i nagrody zwycięzcom i na starcie mogła stanąć młodzież i dorośli. W tych kategoriach zwycięzcami okazali się: (młodzież do 18 lat) Oliwia Kamińska i Alex Mitroo oraz (dorośli) Magdalena Milej i Michał Stokowski.
Na zakończenie, po wszystkich dekoracjach medalowych, zawodnicy, organizatorzy i kibice mogli podzielić się swoimi wrażeniami z rywalizacji przy ognisku z kiełbaskami.
Dziękujemy za pomoc w przeprowadzeniu zawodów harcerzom z Podkowy Leśnej i pracownikom Klubu Jeździeckiego w Podkowie Leśnej.

 Wyniki parkur run

link do zdjęć: https://www.facebook.com/pg/Urz%C4%85d-Miasta-Podkowa-Le%C5%9Bna-116735108395848/photos/?tab=album&album_id=1357140561021957

Sprawdź również

Mistrzowie Podkowa Teqball Club

Podczas III Mistrzostw Polski Teqball, które odbyły się w połowie listopada w Krakowie, reprezentacja Podkowy …

 
 

MENU

Podkowa Leśna