Ważne:
Strona Główna / Sport i Turystyka / Sport i Turystyka - Aktualności / Chodź na rolki! UKS Altus zaprasza mieszkańców Podkowy Leśnej na zajęcia!

Chodź na rolki! UKS Altus zaprasza mieszkańców Podkowy Leśnej na zajęcia!

Klub Altus z sekcją jazdy na rolkach działa na terenie Podkowy od 2017 r.  Od samego początku działa na terenie Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Warszawy przy ul. Jana Pawła II 20. Od maja zajęcia ze starszymi zawodnikami planowane są na profesjonalnym torze w Milanówku.  UkS Altus nauczył jeździć już ponad setkę dzieci, a część z nich  staruje w zawodach rolkarskich i w łyżwiarstwie szybkim. Zajęcia trwają godzinę i odbywają się w grupach z podziałem pod względem stopnia zaawansowania. Zajęcia odbywają się w czwartki o 14.45 z grupą początkującą, o 16.00 z grupą zaawansowaną. Planowane są również zajęcia dla dorosłych, w godzinach wieczornych. Zajęcia ruszą pod warunkiem zebrania minimum 10 osobowej grupy.

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku szkolnym z całej Podkowy Leśnej. Wystarczy mieć ze sobą rolki, kask – może być rowerowy, ochraniacze i chęci do nauki. Dla nieposiadających sprzętu i po wcześniejszym zgłoszeniu, klub ma możliwość wypożyczenia kasku i rolek.

 Bliższe informacje, Kamil Majewski tel. 504 557 784

 

Sprawdź również

Uwaga, odwołane zajęcia

Uwaga! W dniu 7.03.2022 (poniedziałek) nie odbędą się planowane na godz. 19.00 w Szkole podstawowej …

 
 

MENU

Podkowa Leśna

Skip to content