Ważne:
Strona Główna / Samorząd / Samorząd - Aktualności / Mieszkańcy Podkowy Leśnej wybrali Burmistrza

Mieszkańcy Podkowy Leśnej wybrali Burmistrza

 

W wyniku II tury wyborów samorządowych Burmistrzem Miasta Podkowy Leśnej została pani Małgorzata Stępień-Przygoda.

 

Nowa Burmistrz jest mężatką, ma troje dorosłych dzieci. Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, studia podyplomowe z zakresu samorządu terytorialnego i studium gospodarki przestrzennej.

Z Podkową Leśną jest związana od lat. Pracując na różnych stanowiskach w Urzędzie Miasta – była inspektorem, głównym specjalistą, kierownikiem Referatu Planowania i Rozwoju i zastępcą burmistrza – dobrze poznała problemy mieszkańców i wspólnie z ówcześnie urzędującym burmistrzem Andrzejem Kościelnym szukała skutecznych rozwiązań.

Nieprzerwanie od 11 lat pracuje w jednostkach samorządu terytorialnego (poprzednio w Starostwie Powiatu Grodziskiego w ośrodkach pomocy społecznej). Współpracowała z Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej jako ekspert w Departamencie Pożytku Publicznego. Brała udział w szkoleniach w kraju i za granicą.

Jest osobą doświadczoną, kompetentną i zaangażowaną w sprawy Podkowy. W czasie wolnym aktywnie uczestniczy w wydarzeniach społecznych i kulturalnych, stanowiących ważną część życia miasta.

Sprawdź również

Posiedzenie Komisji Gospodarki i Rozwoju 16.02.2021

Informacja o posiedzeniu Komisji Gospodarki i Rozwoju w dniu 16.02.2021 r.  – program i materiały

 
 

MENU

Podkowa Leśna

Skip to content