Ważne:

Dyżury zawieszone

Uprzejmie informujemy, że z powodu narastającego zagrożenia epidemicznego wywołanego COVID-19 od dnia 26 października 2020 r.  dyżury radnych zostają zawieszone. Do czasu wznowienia dyżurów zachęcamy do kontaktu mailowego  z radnymi (wykaz adresów mailowych) oraz kontaktu telefonicznego poprzez Biuro Rady Miasta (tel. 22 759 21 06).

Adresy mailowe radnych (wg okręgów wyborczych):

     

1.

Małgorzata Łaskarzewska

 malgorzata.laskarzewska@podkowalesna.pl

2.

Magdalena Eckhoff

 magdalena.eckhoff@podkowalesna.pl

3.

Bożena Majewska

 bozena.majewska@podkowalesna.pl

4.

Anna Olejniczak-Siara

 anna.olejniczak-siara@podkowalesna.pl

5.

Wojciech Sancewicz

 wojciech.sancewicz@podkowalesna.pl

6.

Małgorzata Janus

 malgorzata.janus@podkowalesna.pl

7.

Alicja Rotfeld-Paczkowska

 alicja.rotfeld-paczkowska@podkowalesna.pl

8.

Dąbrówka Smolny

 dabrowka.smolny@podkowalesna.pl

9.

Karolina Likhtarovich

 karolina.likhtarovich@podkowalesna.pl

10.

Michał Gołąb

 michal.golab@podkowalesna.pl

11.

Paweł Dziekański

 pawel.dziekanski@podkowalesna.pl

12.

Sławomir Lasota

 slawomir.lasota@podkowalesna.pl

13.

Wojciech Żółtowski

 wojciech.zoltowski@podkowalesna.pl

14.

Edyta Barucka

 edyta.barucka@podkowalesna.pl

15.

Jacek Matłacz

 jacek.matlacz@podkowalesna.pl

 

Sprawdź również

XXII sesja Rady Miasta 26.11.2020

Zawiadomienie o zwołaniu sesji – program i materiały

 
 

MENU

Podkowa Leśna