Ważne:

Kolejne szkolenia dla liderów

Po raz kolejny Stowarzyszenie Europa i My zaprasza na dwa szkolenia  dedykowane wszystkim osobom zarządzającym organizacjami pozarządowymi.  Tym razem warsztaty będą dotyczyć pracy zespołowej oraz ochrony danych osobowych w NGO.

Najpierw uczestnicy warsztatów dowiedzą się, jak powstają i działają zespoły. Poznają etapy rozwoju zespołu i zastanowią się w jaki sposób lider powinien działać na poszczególnych etapach. Dowiedzą się, jak cennym zasobem są ludzie w danej organizacji. Szkolenie będzie doskonałą okazją do stworzenia i przećwiczenia konkretnych narzędzi.

Warsztaty odbędą się 2 grudnia 2021 r. w godzinach 16:00 – 20:00. Aby zapisać się na to szkolenie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeDwBQCei9HExzJSowxCqUdSCBJOkwvuC8vzexjOY2x1Pk0VA/viewform

Drugie szkolenie będzie odbywało się pod hasłem ochrony danych osobowych
w organizacjach pozarządowych.  Spotkanie poprowadzi Andrzej Rybus-Tołłoczko, który omówi wdrożenie RODO w organizacji, zapozna z przepisami o ochronie danych osobowych, stworzenia dokumentacji wewnętrznej dotyczącej ochrony danych osobowych,
w szczególności wdrożenia polityki ochrony danych osobowych, obowiązków informacyjnych, przygotowania rejestrów czynności przetwarzania i kategorii czynności przetwarzania. Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się również z zasadami przechowywania i przetwarzania danych oraz wzorami przygotowania umów powierzenia przetwarzania danych osobowych.

Szkolenie odbędzie się 7 grudnia 2021 r. w godzinach 17:00 – 20:00. Aby zapisać się na to szkolenie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeZ6kFM4ae9q_SoGz8nmRvO8cOUy1t0uDkmL_CDPZ4PCb3Tgg/viewform

Udział w szkoleniach jest bezpłatny, dzięki wsparciu ze strony Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

Sprawdź również

Moja mała ojczyzna – nowy nabór wniosków

Od 23 maja do 1 lipca potrwa nabór wniosków do szóstej edycji programu grantowego Fundacji …

 
 

MENU

Podkowa Leśna

Skip to content