Ważne:

Grudniowe spotkania NGO

Stowarzyszenie Europa i My wspólnie z Lokalną Grupą Działania „Zielone Sąsiedztwo” zapraszają na kolejne spotkania i warsztaty dla lokalnych liderów oraz osób zarządzających organizacjami pozarządowymi.

15 grudnia w godzinach 16:00-20:00 odbędą się Warsztaty online dotyczące źródeł finansowania działalności NGO w 2022 roku. Na warsztatach zostaną omówione konkursy FIO, PROO, Urzędu Marszałkowskiego i innych instytucji. Prowadzenie – Jakub Kamiński.

Rejestracja: https://forms.gle/DAkUz7RfVms5GKaq9

16 grudnia w godzinach 16:00-20:00 odbędzie się Szkolenie dla Kół Gospodyń Wiejskich oraz osób planujących stworzyć taką organizację. Będzie to szkolenie hybrydowe (możliwość odbycia szkolenia w formie stacjonarnej w Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim oraz online). Prowadzenie – Andrzej Rybus – Tołłoczko.

Rejestracja: https://forms.gle/s8cbha2TrTAqF8hB9

17 grudnia w godzinach 16:00-20:00 odbędzie się Spotkanie świąteczne lokalnych liderów, na którym zostaną podsumowane działania w ramach inicjatywy „Działaj Lokalnie” i projektów w roku 2021. Podczas spotkania odbędą się również warsztaty dot. współpracy i rozwoju koalicji organizacji pozarządowych powiatu grodziskiego. Prowadzenie – Jacek Gralczyk.

 

 

Rejestracja: https://forms.gle/HYSYbutuqj9eP6iL8

 

21 grudnia w godzinach 16:00-18:00 odbędzie się wydarzenie Detonator społeczny 2021 – spotkanie online podsumowujące realizację programu Mazowsze Lokalnie w 2021 roku. W programie spotkania m.in. prezentacja wybranych projektów, spotkanie z Sarą Michalską – pełnomocniczką Marszałka Województwa Mazowieckiego Dialog Obywatelski Mazowsza, Stefanem Kołuckim – kierownikiem Biura Programów Horyzontalnych Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, a także debata na temat włączania mniejszości narodowych do działań lokalnych i inne. Szczegóły i rejestracja już wkrótce na mazowszelokalnie.pl 

Działania Stowarzyszenia wspierają Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Dialog Obywatelski Mazowsza, Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach programu #NoweFIO, Gmina Brwinów, Gmina Grodzisk Mazowiecki, Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce i Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności oraz każdy indywidualny darczyńca i podatnik przekazujący 1% podatku.

Sprawdź również

Moja mała ojczyzna – nowy nabór wniosków

Od 23 maja do 1 lipca potrwa nabór wniosków do szóstej edycji programu grantowego Fundacji …

 
 

MENU

Podkowa Leśna

Skip to content