Ważne:
Strona Główna / Organizacje pozarządowe / Org. pozarządowe - Aktualności / Dotacja w ramach programu „Działaj lokalnie 2022”

Dotacja w ramach programu „Działaj lokalnie 2022”

Do 13 maja 2022 r. organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne z terenu powiatu grodziskiego i gminy Brwinów mogą ubiegać się o dotację do 6.000 zł na projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego i służą poprawie jakości życia.  W tym roku na dofinansowanie mogą liczyć także projekty na rzecz uchodźców wojennych z Ukrainy. Szczegóły na www.europaimy.org

Stowarzyszenie Europa i My we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce, gminą Brwinów oraz pod patronatem Burmistrza Grodziska Mazowieckiego prowadzi konkurs Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Pula środków przeznaczonych na granty wynosi 55 000 zł.

Do wygrania granty na działania, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego i które służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych, poprawie jakości życia a także mogą przeciwdziałać negatywnym skutkom pandemii oraz prowadzić działania na rzecz pomocy uchodźcom z Ukrainy.  

Udział w konkursie mogą wziąć organizacje pozarządowe (stowarzyszenia, kluby, fundacje, koła gospodyń wiejskich itp.) posiadające osobowość prawną oraz grupy nieformalne, sołectwa, rady rodziców lub inne, które nawiążą współpracę na czas trwania projektu. Wnioskodawca może otrzymać dotacje w wysokości do 6 tys. na 3 – 6 miesięczne działania realizowane w okresie od 1 czerwca do 31 grudnia 2022 roku. Wnioski należy składać wyłącznie za pomocą generatora wniosków znajdującego się na stronie www.europaimy.org.

Termin składania wniosków upływa 13 maja 2022 roku.

Konsultacje dot. zasad konkursu i wypełniania wniosku można uzyskać pod nr tel. 606 131 593 oraz  przez Internet: stowarzyszenie@europaimy.org

Sprawdź również

„Skrzydła dla Mamy” – nabór projektów dedykowanych mamom z małych gmin.

Dnia 1 marca ruszył nabór wniosków w ramach programu „Skrzydła dla Mamy” Fundacji  BGK.  Program …

 
 

MENU

Podkowa Leśna

Skip to content