Ważne:
Strona Główna / Miasto-Ogród / Miasto Ogród - Aktualności / Wakacje tuż tuż… Zaszczepiony?

Wakacje tuż tuż… Zaszczepiony?

Zbliżają się wakacje, robimy plany wyjazdowe. Może warto zaszczepić się przeciwko covid-19. Przypominamy, że osoby w pełni zaszczepione uzyskują certyfikat szczepienia przeciwko covid i tym samym swobodnie podróżują po Unii Europejskiej i nie są liczone do limitu osób podczas uroczystości i wydarzeń kulturalnych oraz sportowych.

Osoby pełnoletnie mogą szybko zdobyć certyfikat, szczepiąc się jedno dawkową szczepionką Johnson&Johnson bez konieczności wcześniejszego zapisu.

Punkt szczepień znajduje się na parkingu świetlicy w Szczęsnem przy ul. Orlej 9 w gminie Grodzisk Mazowiecki i jest czynny przez siedem dni w tygodniu w godz. 9:00-19:00.

Dla osób, które mają problem z dotarciem do punktu drive thru, Urząd Miasta Podkowa Leśna zorganizuje transport autokarowy w dniu 26 czerwca 2021 r. (sobota) w godz.12:00-14:00. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny pod nr. 22 75-92-116 w godzinach pracy Urzędu Miasta. Zapisy prowadzone są do piątku 25 czerwca 2021 r. do godz. 11:00.

fot. Frauke Riether z Pixabay

Sprawdź również

Diia.pl – elektroniczny dokument dla uchodźców z Ukrainy

Diia.pl – elektroniczny dokument wydawany obywatelom Ukrainy, którzy przekroczyli granicę polsko-ukraińską po 24 lutego b.r. …

 
 

MENU

Podkowa Leśna

Skip to content