Ważne:
Strona Główna / Miasto-Ogród / Miasto Ogród - Aktualności / Szkoła przyszła do Uczniów

Szkoła przyszła do Uczniów

Skoro Uczniowie nie mogli przyjść do Szkoły, to Szkoła przyszła do Uczniów – mówi Agnieszka Hein, dyrektor Samorządowej Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Warszawy w Podkowie Leśnej.

Lekcje on-line odbywają się prawie od samego początku. Szkoła stale uzupełnia swoją ofertę edukacyjną. Oprócz codziennych lekcji, także plastyki i wf, oferuje swoim uczniom świetlicę on-line, kółko modelarskie, historyczne, klub czytelniczy i godziny wychowawcze.


Uczniom i rodzicom stałą swoją pomoc zapewnia także zespół psychologiczno-pedagogiczny. Szkoła na bieżąco dowozi i odbiera materiały dydaktyczne dla uczniów cudzoziemskich mieszkających w Dębaku, których dostęp do lekcji on-line jest ograniczony. Część uczniów, znajdujących się w trudnej sytuacji, otrzymała także odpowiedni sprzęt, co umożliwiło im uczestniczenie w lekcjach on-line. Sukces tak trudnego przedsięwzięcia udał się dzięki pomocy rodzica, pana Zbigniewa Szcześniewskiego, ogromnemu zaangażowaniu Nauczycieli i wsparciu Rodziców.
więcej na stronie internetowej szkoły: http://podkowa-szkola.pl/

Sprawdź również

“Twoja bezpieczna WuKaDka”

W listopadzie zakończyła się pierwsza edycja kampanii pn. „Twoja bezpieczna WuKaDka” zorganizowanej przez Warszawską Kolej …

 
 

MENU

Podkowa Leśna

Skip to content