Ważne:
Strona Główna / Miasto-Ogród / Miasto Ogród - Aktualności / Finał WOŚP w Podkowie Leśnej zakończony sukcesem!

Finał WOŚP w Podkowie Leśnej zakończony sukcesem!

I stało się! Kolejny raz z dumą informujemy – finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Podkowie dobiegł końca z ogromnym sukcesem. W sumie podczas kwest i aukcji wolontariusze podkowiańskich szkół, dzięki hojności Podkowian, zebrali: 39 983,30 zł i 63 euro.

W tym roku po raz pierwszy prowadziliśmy licytacje online, które zakończyły się sukcesem. Przekazane przez darczyńców przedmioty zostały wylicytowane na łączną kwotę 4 340 zł.

Chcemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy dołożyli się do tego fantastycznego wyniku: mieszkańcom, darczyńcom, instytucjom (Restauracji Alebosco, Zarządowi Warszawska Kolej Dojazdowa
w Grodzisku Mazowieckim, Burmistrzowi Miasta Podkowa Leśna Arturowi Tusińskiemu, Urzędowi Miasta Podkowa Leśna, strażakom z Ochotniczej  Straży Pożarnej w Milanówku oraz autorce Pani Katarzynie Gacek), ale w szczególności Wolontariuszom, którzy dzielnie wypełnili swoje zadania. Byliście super! Osobne, szczególne podziękowania składamy wszystkim pracującym w dniu Finału w podkowiańskim sztabie Orkiestry oraz panu Włodzimierzowi Sarnie za wsparcie w licytacji online.

Dziękujemy wszystkim pozytywnie zakręconym na tę zimową akcję ludziom dobrej woli. Do zobaczenia za rok!

W imieniu organizatorów i wolontariuszy:
Paweł Włoczewski, szef sztabu, Podkowiańskie Liceum Ogólnokształcące nr 60
Mariusz Płoszaj-Mazurek, Olga Zdybel – Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich Ckio Podkowa Leśna
Agnieszka Hein – Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w Podkowie Leśnej Samorządowa Szkoła Podstawowa w Podkowie Leśnej
Dorota Staszewska – Przedszkole Miejskie im. Krasnala Hałabały Przedszkole Miejskie Podkowa Leśna

Sprawdź również

Przerwy w dostawie wody

Miasto Podkowa Leśna informuje, że w związku z pracami konserwacyjnymi na sieci wodociągowej w dniu …

 
 

MENU

Podkowa Leśna

Skip to content