Ważne:
Strona Główna / Miasto-Ogród / Miasto Ogród - Aktualności / Drugi raz nagrodzą aktywność obywatelską

Drugi raz nagrodzą aktywność obywatelską

28 grudnia 2020 roku (poniedziałek), podczas uroczystej II Gali Aktywności Lokalnej poznamy tegorocznych laureatów nagrody „Żurawie Powiatu Grodziskiego”. Z uwagi na sytuację epidemiczną wydarzenie odbędzie się online na stronie zurawie.org.pl, na youtube (GTV Twoja okolica) oraz facebook’u.

Gwiazdą wieczoru będzie BARANOVSKI, którego piosenki zajmują pierwsze miejsca radiowych list przebojów.

„Żurawie Powiatu Grodziskiego” to nagroda ufundowana przez Stowarzyszenie Europa i My, która ma na celu promocję aktywności obywatelskiej, docenienie liderów lokalnych i stojących za nimi organizacji, nagłaśnianie przykładów postaw społecznych oraz szerzenie wiedzy na temat społecznej odpowiedzialności biznesu. Wyróżnienia przyznawane są w pięciu kategoriach: Społecznik roku, Organizacja pozarządowa roku, Wolontariusz roku, Firma przyjazna społeczności lokalnej oraz Wydarzenie społeczne roku!

materiał Stowarzyszenia Europa i My: http://www.europaimy.org/pl/aktualnosci/387-drugi-raz-nagrodza-aktywnosc-obywatelska (link otwiera się w nowej zakładce)

Sprawdź również

NSP 2021 – spis bezpieczny dla seniorów

Osoby starsze są szczególnie narażone na działania przestępców podszywających się pod członków rodziny lub policjantów. …

 
 

MENU

Podkowa Leśna

Skip to content