Ważne:
Strona Główna / Miasto-Ogród / Miasto Ogród - Aktualności / Budowa przedszkola wkracza w kolejny etap

Budowa przedszkola wkracza w kolejny etap

Budowa przedszkola w Podkowie Leśnej wkracza w kolejny etap. W przyszłym tygodniu, w nocy z 11 na 12 listopada, rozpocznie się dostawa modułów budynku przedszkola i ich montaż. Moduły będą przywożone samochodami ciężarowymi na plac budowy w godzinach nocnych sukcesywnie dwa razy w tygodniu. Na terenie przedszkola zostanie rozstawiony dźwig, który będzie przenosił moduły w miejsce posadowienia na fundamentach budynku przedszkola. W związku z koniecznością prowadzenia dostaw modułów w godzinach nocnych, teren przedszkola zostanie oświetlony.

Ze względu na wielkość modułów, których wymiary przekraczają normy określone w prawie dla pojazdów poruszających się po drogach, ich transport jest zakwalifikowany jako ponadnormatywny. Organizacja takiego przewozu wymaga specjalnych warunków i musi zostać przeprowadzona zgodnie z odpowiednimi przepisami, regulującymi przede wszystkim kwestie związane z bezpieczeństwem przewozu. Taki transport będzie pilotowany przez oznakowany i odpowiednio oświetlony samochód, który ma za zadanie sygnalizować i prowadzić transport ponadgabarytowy.

Przepraszamy za utrudnienia.

Przedstawiamy plan montażu i harmonogram dostaw modułów.

Budowa przedszkola w Podkowie Leśnej - Plan montażu i harmonogram dostaw modułów na plac budowy przedszkola

Sprawdź również

Informacja o pracy Urzędu Miasta

Informujemy, że ze względu na dobro Mieszkańców, przeciwdziałając rozprzestrzenianiu się pandemii, do dnia 15 stycznia …

 
 

MENU

Podkowa Leśna