Ważne:
Strona Główna / Kultura / Wernisaż w CKiO

Wernisaż w CKiO

W najbliższą sobotę 15 stycznia o godz.17.00 w Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich w Podkowie Leśnej odbędzie się wernisaż wystawy: Memory Game – Piotr Gago & L”e retour – Neil Milton. Wstęp wolny. Ekspozycja będzie czynna do 21 lutego 2022 r.

Piotr Gago – podkowianin, urodzony w 1989 roku, absolwent liceum o profilu filmowym. Wieloletni uczeń artystki Zofii Broniek, u której w podkowiańskiej pracowni uczył się rysunku i malarstwa. Absolwent Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych (PJATK), gdzie uzyskał tytuł magistra inżyniera z wyróżnieniem rektora na dwóch specjalnościach, obecnie pracownik PJATK – katedry Baz Danych, prodziekan na Wydziale Zarządzania Informacją i pracownik laboratorium XR Lab. Pracuje jako programista i jest współwłaścicielem firmy zajmującej się wytwarzaniem oprogramowania. W 2014 roku, będąc studentem Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, wziął udział w wystawie zbiorowej pt. „Relacje” prezentującej prace 6 uczniów Zofii Broniek, która miała miejsce w Galerii Kasyno w Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich w Podkowie Leśnej. Obecnie hobbystycznie zajmuje się malarstwem, rysunkiem i fotografią.

L”e retour / Neil Milton – fotografia

Neil Milton – szkocki fotograf- dokumentalista pochodzący z Glasgow, obecnie mieszkający w Warszawie. Sercem surrealista, z szacunkiem podchodzi do humoru i ironii. Ważne w życiu codziennym dla niego jest to, co nieoczekiwane, niekonwencjonalne i zadziwiające. Neil prezentował swoje prace między innymi w 13th Note, przestrzeni sztuki Offshore oraz w Narodowym Szkockim Muzeum Piłki Nożnej w Glasgow.

 

 

 

 

 

Sprawdź również

Wielokulturowy Piknik Rodzinny

CKiIO zaprasza w najbliższą niedzielę 26 czerwca br. na Wielokulturowy Piknik Rodzinny. Wydarzenie odbędzie się …

 
 

MENU

Podkowa Leśna

Skip to content