Ważne:
Strona Główna / Kultura / Kultura - Aktualności / „Stworzono w Podkowie Leśnej” – zmiana w regulaminie

„Stworzono w Podkowie Leśnej” – zmiana w regulaminie

W marcu br. informowaliśmy rękodzielników, twórców oraz wszystkie te osoby, które zajmują się wytwarzaniem produktów codziennego użytku lub produktów innowacyjnych o możliwości składania zgłoszeń o przyznanie logo promocyjnego „Stworzono w Podkowie Leśnej”. Otrzymanie prawa do używania tego logo służy rękodzielnikom do promocji ich wyrobów, a tym samym do identyfikacji produktów z Podkową Leśną.

27 października nastąpiła zmiana zapisów w Regulaminie przyznawania prawa używania logo promocyjnego na produkty „Stworzono w Podkowie Leśnej”. Zmiany dotyczą §4 pkt 9, który otrzymuje brzmienie:

„Stanowisko Kapituły przekazane zostaje do Dyrektora Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich, który zawiera umowę licencyjną na używanie logo”.

Zmiana do regulaminu oraz sam regulamin przyznawania prawa używania logo promocyjnego, a także formularz zgłoszeniowy i klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych stanowiące załączniki do Regulaminu – do pobrania poniżej.

Bliższych informacji  udziela Agnieszka Wojcierowska z Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich: tel. 22 72913 84 w.31, mail: agnieszka.wojcierowska@ckiopodkowa.pl

Zmiana Regulaminu_27_10_22

Regulamin_przyznawania_logo_Stworzono_-w_-P_L

Zalacznik-nr-2-RODO_Wizerunek

Zalacznik-nr-3-Formularz-Zgloszeniowy

Sprawdź również

Wydarzenia kulturalne na zbliżający się weekend

Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich zaprasza na szereg wydarzeń kulturalnych, które odbędą się w najbliższy …

 
 

MENU

Podkowa Leśna

Skip to content