Ważne:

PIOSENKI KAZIKA

Nieformalna Grupa Teatralna MIĘDZY SŁOWAMI i stowarzyszenie Związek Podkowian zapraszają na nowy spektakl, tym razem muzyczny, zatytułowany PIOSENKI KAZIKA. Wg scenariusza Ewy Golis, naszej sąsiadki z Brwinowa, i w jej reżyserii usłyszycie Państwo piosenki Kazimierza Staszewskiego i jego ojca, Stanisława.

Spektakl odbędzie się w sobotę, 1grudnia o godz. 18.00 w sali widowiskowej CKiIO przy ul. Świerkowej 1.

Piosenki obu panów Staszewskich w nowych aranżach zabrzmią na scenie w Podkowie Leśnej w zupełnie nowej odsłonie. Interpretacja, zbudowana z własnych doświadczeń występujących aktorów, przetworzona przez wrażliwość reżyserki, a zaaranżowana muzycznie przez Aleksandrę Kopp, ukazuje głębię i symbolikę utworów Kazika i Stanisława Staszewskich, a wykonanie aktorsko-wokalne zostawia przestrzeń „poza czasem“ dla interpretacji widza. Oto na jednej scenie spotykają się trzy pokolenia ludzi z ogromną pasją działania. Aktorzy seniorzy, którzy są trzonem tego zespołu, wraz z gościnnie występującymi: śpiewającą nastoletnią Sandrą, trzydziestoletnią Małgorzatą i profesjonalistą Michałem. Zespół muzyczny pod przewodnictwem Aleksandry Kopp powstał specjalnie na ten jeden wyjątkowy muzyczny wieczór. Wszyscy biorący udział w spektaklu, aktorzy amatorzy i profesjonaliści to mieszkańcy Brwinowa, Milanówka, Otrębus, Kań, Podkowy Leśnej.

Sprawdź również

Zaproszenie na wystawę archiwalnych gazet z początków wojny i okresu okupacji hitlerowskiej ze zbiorów pana Tadeusza B. Iwińskiego.

Zapraszamy do CKiIO na wystawę archiwalnych gazet z początków wojny i okresu okupacji hitlerowskiej ze …

 
 

MENU

Podkowa Leśna

Skip to content