Ważne:
Strona Główna / Kultura / Kultura - Aktualności / Kampania promująca udział w wyborach do europarlamentu

Kampania promująca udział w wyborach do europarlamentu

„Już 7 czerwca dowiemy się, która z polskich gmin okaże się „Pępkiem Europy”, czyli gminą z najwyższą frekwencją w eurowyborach. W tej chwili pępek znajduje się w gminie Stąporków w woj. świętokrzyskim”…„Kampanię organizuje pozarządowa Koalicja 7 Czerwca”…”Koalicję tworzą organizacje pozarządowe oraz firmy i związki public relations.

Gmina z największą frekwencją w dniu wyborów do eroparlamentu 7 czerwca br. otrzyma tytuł „Pępka Europy, wraz z dyplomem i tablicą pamiątkową, którą wmuruje w reprezentacyjnym miejscu ambasador kampanii, znany redaktor i prezenter Marcin Meller.”…” Na potrzeby kampanii przygotowano też wielofunkcyjną stroną internetową www.7czerwca.org.pl oraz kampanię ATL. Dodatkową atrakcją kampanii w Internecie jest mechanizm przesuwania wirtualnego „Pępka Europy” po mapie Polski z podziałem na gminy.

 

Osoby, które logując się na stronie internetowej „Pępka” zadeklarują chęć głosowania i przynależność do konkretnej gminy, mają szansę zmienić położenie „wirtualnego pępka wyborczego”. Wszystko po to, aby jak najlepiej promować swoją gminę.”

Więcej o kampanii: www.7czerca.org.pl

 

Artykuł pochodzi z portalu internetowego Serwis Samorządowy PAP

Sprawdź również

Nocne zwiedzanie w Stawisku

W sobotę 14 maja br. Stawisko ponownie otworzy swoje drzwi nocną porą, w ramach kolejnej …

 
 

MENU

Podkowa Leśna

Skip to content