Ważne:

Daleko od Reykjaviku

Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich zaprasza na projekcję filmu „Daleko od Reykjavíku”, która odbędzie się 10 października (sobota) o godz. 18.00 i 11 października (niedziela) o godz. 17.00.

„Daleko od Reykjaviku” („The County”) – dramat, prod. Islandia/Diana/Niemcy/Francja 2019, reż. Grimur Hakonarson, obsada: Arndis Hronn Egilsdottir, Sveinn Olafur Gunnarsson, Borsteinn Bachmann, czas projekcji: 92 min., Kino PROJEKT, ul. Świerkowa 1, bilety: 15/10 PLN. Bilety dostępne 30 min. przed projekcją.

„Daleko od Reykjavíku”, nowy film twórcy kinowego przeboju „Barany. Islandzka opowieść”, ponownie rozgrywa się w zachwycających pejzażach Islandii. Ten ujmujący komediodramat koncentruje się wokół wiejskiego życia, którego rutyną wstrząsają nieoczekiwane zdarzenia, a w ich centrum znajdzie się – do tej pory łagodna i pokorna – Inga. Kiedy z jej życia niespodziewanie zniknie mąż, a bohaterka odkryje jego tajemnice, smutek zamieni się w gniew skierowany przeciwko lokalnej wspólnocie. Po raz pierwszy w życiu Inga zaprotestuje i stanie do samotnej walki – i to z potężnym przeciwnikiem. (z opisu dystrybutora Gutek Film)

Zwiastun filmu do obejrzenia TUTAJ

Materiał ze strony https://www.ckiopodkowa.pl/daleko-od-reykjaviku

Sprawdź również

Konkurs na logo znaku promocyjnego „Stworzono w Podkowie Leśnej”

Zapraszamy do udziału w konkursie na projekt logo, które stanie się oficjalną identyfikacją graficzną produktów …

 
 

MENU

Podkowa Leśna

Skip to content