Ważne:

28. Finał WOŚP

I stało się! Kolejny raz z dumą informujemy – finał w Podkowie dobiegł końca z ogromnym sukcesem. W sumie podczas kwest i aukcji wolontariusze połączonych szkół, dzięki hojności Podkowian zebrali: 40681 zł. Rekordowo zakończyła się licytacja kwotą 11800 zł.

Dziękujemy wszystkim, którzy z nami grali: świetnym wolontariuszom, mieszkańcom Podkowy Leśnej, wszystkim pracującym w dniu Finału w podkowiańskim sztabie Orkiestry. Chcemy również podziękować osobom prywatnym i firmom, za przekazane na rzecz licytacji darów oraz za udzielone wsparcie i pomoc.

Osobne, szczególne podziękowania składamy Panu Włodzimierzowi Sarnie, opiekunom i dzieciom z Przedszkola Miejskiego w Podkowie Leśnej za wspaniałe przedstawienie (oraz pokaz ratownictwa medycznego) Zespołowi Białogłosy z Podkowy Leśnej oraz Teatrowi Tańca OBF z Pruszkowa za gorący występ. Gorące podziękowania za wspaniałą grochówkę kierujemy w stronę rewelacyjnych strażaków z OSP Żółwin, skradła znów nasze serca.

Największe ukłony należą, się wolontariuszom tym kwestującym i tym liczącym. Dziękujemy wszystkim pozytywnie zakręconym na tą zimową akcję ludziom dobrej woli. Do zobaczenia za rok!

W imieniu organizatorów i wolontariuszy:
Alina Witkowska, Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich
Agnieszka Hein, Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w Podkowie Leśnej
Dorota Staszewska, Przedszkole Miejskie im. Krasnala Hałabały
Paweł Włoczewski, szef sztabu Podkowiańskie Liceum Ogólnokształcące nr 60

Tekst oraz zdjęcia nadesłane przez Podkowiańskie Liceum Ogólnokształcące nr 60

Sprawdź również

Mała książka – wielki człowiek

Miejska Biblioteka Publiczna im. Poli Gojawiczyńskiej zachęca do udziału w projekcie dla dzieci w wieku …

 
 

MENU

Podkowa Leśna

Skip to content