Ważne:
Strona Główna / Komunikaty / Nabór przedszkolaków do Miejskiego Przedszkola im. Krasnala Hałabały

Nabór przedszkolaków do Miejskiego Przedszkola im. Krasnala Hałabały

Miejskie Przedszkole im. Krasnala Hałabały w Podkowie Leśnej  rozpoczyna nabór dzieci na nowy rok szkolny 2011/2012. Karty zgłoszeniowe dzieci, rodzice mogą składać w placówce przedszkolnej do 15 kwietnia 2011 roku. Przedszkole przyjmuje dzieci w wieku od 3 lat do 6 lat. Oferujemy pobyt dzieci w grupach nie większych niż 25 dzieci, w godzinach od 7ºº  do 17ºº Z Państwa dziećmi będą pracować nauczyciele legitymujący się wyższym wykształceniem pedagogicznym. W naszym przedszkolu dzieci bawią się z rówieśnikami nabywając nowe umiejętności edukacyjne i społeczne, zostają wszechstronne przygotowane do podjęcia nauki w szkole. W codziennej pracy wspieramy wszechstronny rozwój naszych wychowanków, rozwijając ich zdolności i zainteresowania.

W przedszkolu każde dziecko jest akceptowane takim jakie jest, aktywnie dyskutuje z dziećmi i dorosłymi. My respektujemy indywidualny proces i  tempo rozwoju każdego dziecka. Proponujemy trzy zdrowe posiłki. Dla dzieci przychodzących po raz pierwszy do przedszkola organizujemy zajęcia adaptacyjne od 25 sierpnia do 31 sierpnia 2011 roku. Zapraszamy!

Bożena Tomaszek

 

Sprawdź również

Ogłoszenie Burmistrza z 16 września 2020 r. o konsultacjach projektów uchwał (zmiana Regulaminu utrzymania czystości i szcz. sposobu odbioru odpadów)

Na podstawie uchwały nr 198/XLIII/2010 Rady Miasta Podkowy Leśnej z dnia 22 października 2010 r. …

 
 

MENU

Podkowa Leśna

Skip to content