Ważne:
Strona Główna / Komunikaty / Kontakt z Kasą Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (KRUS)

Kontakt z Kasą Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (KRUS)

Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną w Polsce, mając na uwadze dobro beneficjentów i pracowników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego od 24 stycznia do 28 lutego 2022 r. wprowadziła następujące rozwiązania:

ograniczona zostaje bezpośrednia obsługa interesantów (Placówka pozostaje otwarta). Na Sali może przebywać tylu interesantów ile jest czynnych okienek informacyjnych – zasada 1 interesant – 1 okienko.

Do Państwa dyspozycji pozostają wyłożone druki i formularze, które po wypełnieniu można pozostawić w wyznaczonym miejscu – wrzutnia na dokumenty. W przypadku pytań – kontakt z KRUS – telefoniczny lub pisemny (za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej).

Kontakt telefoniczny do pracowników placówki KRUS w Błoniu:

Sprawy ubezpieczenia społecznego: 22 7312418 lub 227312419

Sprawy świadczeniowe: 22 7312412

Wypadki: 227312410

Kierownik PT: 227312411

Adres e-mail PT): blonie@krus.gov.pl

Jednoczenie zalecane jest korzystanie z systemu informatycznego e-KRUS oraz o kontakt z jednostkami organizacyjnymi Kasy poprzez profil zaufany e-PUAP, za pomocą telefonu, poczty elektronicznej lub innego dostępnego kanału komunikacji na odległość.

Jeżeli zaistnieje potrzeba bezpośredniego kontaktu z pracownikami jednostek terenowych KRUS, proszeni są oni o wcześniejsze skonsultowanie wizyty telefonicznie.

 

 

Sprawdź również

Konsultacje projektu uchwały ws. ustalenia zasad odpłatności za pobyt w schronisku dla osób bezdomnych

Informacja z dnia 3 lutego 2022 r. – Konsultacje zakończone – uwag nie zgłoszono.   …

 
 

MENU

Podkowa Leśna

Skip to content