Wotum zaufania i absolutorium dla Burmistrz Magdaleny Eckhoff
26 czerwca 2025 r., podczas XVIII Sesji Rady Miasta Podkowa Leśna, Radni jednogłośnie udzielili Pani Magdalenie Eckhoff, Burmistrz Miasta Podkowa Leśna, wotum zaufania oraz absolutorium za wykonanie budżetu za rok 2024.
Choć budżet na 2024 rok został uchwalony jeszcze przez poprzedni samorząd, jego realizacja z sukcesem przebiegła pod kierownictwem obecnej Pani Burmistrz i jej zespołu. To potwierdza skuteczność działań oraz zaangażowanie w rozwój naszej lokalnej społeczności.
Warta podkreślenia jest zgodna i konstruktywna współpraca pomiędzy Burmistrzem a Radą Miasta – to właśnie ona pozwala na sprawne podejmowanie decyzji i realizację projektów ważnych dla mieszkańców Podkowy Leśnej.
Serdecznie gratulujemy Pani Burmistrz i życzymy dalszych sukcesów oraz owocnej współpracy z Radą Miasta dla dobra całej naszej wspólnoty!