Ważne:
Strona Główna / Aktualności / Spotkanie dla mieszkańców w ramach projektu E-usługi dla Podkowian

Spotkanie dla mieszkańców w ramach projektu E-usługi dla Podkowian

W najnowszym wydaniu Biuletynu, który za chwilę z pewnością znajdziecie Państwo w swoich skrzynkach, piszemy o projekcie E-usługi dla Podkowian, czyli o nowym portalu umożliwiającym załatwianie przez internet spraw urzędowych. Mamy nadzieję, że uruchomienie tego narzędzia usprawni komunikację z urzędem i zaoszczędzi Państwa czas na załatwienie swoich spraw. Wszystko w jednym miejscu. Bez wychodzenia z domu, bez kolejek, dostępne o każdej porze.


Dlatego już dzisiaj zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 19 listopada 2022 r. (sobota) o godz. 13.30 w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Warszawy przy ul. Jana Pawła II 20. Podczas tego spotkania mieszkańcy będą mieli okazję zapoznania się z platformą oraz funkcjonalnością poszczególnych modułów.

Gdyby ktoś nie mógł dotrzeć na spotkanie, w godzinach pracy urzędu pracownik wyjaśni wszystkie wątpliwości na miejscu i pokaże, jak poruszać się po portalu.
Do zobaczenia.

Sprawdź również

Informacja o wybranym składzie opałowym, który będzie prowadził dystrybucję węgla kamiennego w Mieście Podkowa Leśna w ramach zakupu preferencyjnego

Zgodnie z art. 4 ust.7 ustawy z dnia 27.10.2022 r. o zakupie preferencyjnym paliwa stałego …

 
 

MENU

Podkowa Leśna

Skip to content