Ważne:
Strona Główna / Aktualności / Za nami pierwszy dzień Ogrodu partycypacyjnego

Za nami pierwszy dzień Ogrodu partycypacyjnego

10 czerwca ruszyła pierwsza edycja Budżetu Partycypacyjnego w Podkowie Leśnej. Na realizację pomysłów mieszkańców przeznaczone będzie w 2017 roku 100. 000 zł.

Dzisiaj, 11 czerwca, w Parku Przyjaźni Polsko-Węgierskiej w ramach Festiwalu Otwarte Ogrody Urząd Miasta Podkowa Leśna zachęcał podkowian do podzielenia się swoimi pomysłami na miasto. Piękna pogoda zachęciła spacerowiczów do wyjścia z domu. Odwiedzających Ogród partycypacyjny było dużo. Powstała całkiem pokaźna mapa pomysłów, co bardzo nas cieszy.

Serdecznie zapraszamy jutro, 12 czerwca w godz. 12.00 -14.00 do Ogrodu partycypacyjnego w Parku Przyjaźni Polsko-Węgierskiej. Przyjdź, podziel się pomysłem! Dowiesz się jak wypełnić formularz, jakie są zasady określone w Regulaminie przeprowadzenia budżetu partycypacyjnego w mieście Podkowa Leśna na rok 2017.

Już wkrótce mieszkańcy Podkowy Leśnej będą mogli znaleźć w swojej okolicy plakat, a w najbliższym Biuletynie Miasta Ogrody Podkowa Leśna broszurę zachęcającą do udziału w tegorocznej edycji Budżetu Partycypacyjnego. Liczymy, że ten rodzaj promowania idei Budżetu Partycypacyjnego zachęci osoby jeszcze niezdecydowane do podzielenia się swoimi pomysłami.

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom, za podzielenie się swoim pomysłem. Zapraszamy jutro.
Projekty można składać do 15 lipca 2016 r.

Sprawdź również

Konkurs na logo znaku promocyjnego „Stworzono w Podkowie Leśnej”

Zapraszamy do udziału w konkursie na projekt logo, które stanie się oficjalną identyfikacją graficzną produktów …

 
 

MENU

Podkowa Leśna

Skip to content