Ważne:
Strona Główna / Aktualności / [Aktualizacja] Badania przesiewowe wad postawy dzieci i młodzieży

[Aktualizacja] Badania przesiewowe wad postawy dzieci i młodzieży

AKTUALIZACJA OSÓB UPRAWNIONYCH ORAZ TERMINU ZAPISU NA BADANIA!!!!

Urząd Miasta Podkowa Leśna w ramach zwalczania skutków COVID-19 proponuje Państwu przeprowadzenie badań przesiewowych wad postawy wśród dzieci (uczęszczających do szkoły podstawowej) i młodzieży w wieku szkolnym (do 18 lat) zamieszkałych na terenie Podkowy Leśnej, które będą finansowane z budżetu Miasta Podkowa Leśna.

Badanie będzie miało na celu skuteczną identyfikację dzieci narażonych na występowanie wad postawy,  wykonane zostanie na najnowocześniejszym sprzęcie do nieinwazyjnego badania wad postawy w postaci podoskopu oraz kamery Mora. Badanie wykonane zostanie przez firmę SORNO Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Milanówek-Kids mieszczącej się w Milanówku przy ulicy Podwiejskiej  39 lok 10.

Osoby zainteresowane wykonaniem badań swoich dzieci proszone są o wypełnianie oraz dostarczenie do Urzędu Miasta Podkowa Leśna w terminie do 9 grudnia 2022 r. wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego. Po przeprowadzeniu wstępnej weryfikacji, kontaktować się z Państwem będzie wykonawca badania w celu ustalenia dogodnego dla Państwa terminu wizyty.

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Badanie trwa około 10 min.

 

W ramach zwalczania skutków COVID-19 Urząd Miasta Podkowa Leśna proponuje Państwu przeprowadzenie badań przesiewowych wad postawy wśród dzieci i młodzieży w wieku szkolnym (klasy I-VIII szkoły podstawowej) zamieszkałych na terenie Podkowy Leśnej. 

Badania będą sfinansowane z budżetu Miasta Podkowa Leśna.

Badanie będzie miało na celu skuteczną identyfikację dzieci narażonych na występowanie wad postawy i zostanie wykonane na najnowocześniejszym sprzęcie do nieinwazyjnego badania wad postawy w postaci podoskopu oraz kamery Mora. Badanie przeprowadzi firma SORNO Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Milanówek-Kids z siedzibą w Milanówku przy ulicy Podwiejskiej  39 lok 10.

Prosimy, aby osoby zainteresowane wykonaniem badań u swoich dzieci, dostarczyły do Urzędu Miasta Podkowa Leśna w terminie do 30 listopada 2022 r. wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego. Po przeprowadzeniu wstępnej weryfikacji, kontaktować się z Państwem będzie wykonawca badania w celu ustalenia dogodnego dla Państwa terminu wizyty.

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Badanie trwa około 10 min.

Plakat – Badania przesiewowe wad postawy wśród dzieci i młodzieży

Zgoda na badanie wad postawy

Sprawdź również

Spotkanie dla mieszkańców w ramach projektu E-usługi dla Podkowian

W najnowszym wydaniu Biuletynu, który za chwilę z pewnością znajdziecie Państwo w swoich skrzynkach, piszemy …

 
 

MENU

Podkowa Leśna

Skip to content