Ważne:
Strona Główna / Sport i Turystyka / Sport i Turystyka - Aktualności / Zapraszamy na warsztaty z questingu – tworzenia wypraw odkrywców!

Zapraszamy na warsztaty z questingu – tworzenia wypraw odkrywców!

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Zielone Sąsiedztwo”serdecznie zaprasza osoby dorosłe oraz młodzież na letnie warsztaty z questingu – tworzenia wypraw odkrywców!

Questing to metoda aktywnego poznawania danego miejsca, łącząca walory poznawcze i edukacyjne z przygodą i zabawą. Na obszarze działania LGD „Zielone Sąsiedztwo” są już trzy questy, ale podczas warsztatów powstaną kolejne. Spotkania poprowadzi Karolina Likhtarovich, członkini Lokalnej Grupy Działania „Zielone Sąsiedztwo”. Questy, które powstaną podczas warsztatów będą promowane podczas Europejskich Dni Dziedzictwa we wrześniu 2012 oraz na stronach internetowych.

Kiedy:

piątek 27 lipca (po południu) oraz dwie soboty: 28 lipca i 4 sierpnia

Gdzie:

część teoretyczna w biurze Lokalnej Grupy Działania „Zielone Sąsiedztwo” przy ul. Świerkowej 1 w Podkowie Leśnej, zajęcia praktyczne (układanie questów) w terenie – na obszarze LGD „Zielone Sąsiedztwo” (Miasto Podkowa Leśna i Gmina Brwinów)

 

Podczas warsztatów zapewniamy miły nastrój, poczęstunek oraz napoje.

 

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Karoliną Likhtarovich,
nr telefonu: 605 190 270 lub adres email: karolinasam@wp.pl

Sprawdź również

Wyniki Turnieju Tenisa Stołowego

W piątek 18 marca br. w Komorowie odbył się Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt (11 – …

 
 

MENU

Podkowa Leśna

Skip to content