Ważne:
Strona Główna / Sport i Turystyka / Sport i Turystyka - Aktualności / Świetny występ tenisistów z Podkowy Leśnej na kortach „Warszawianki”!

Świetny występ tenisistów z Podkowy Leśnej na kortach „Warszawianki”!

Sensacyjnie zakończył się kolejny Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w kategorii Skrzatów (roczniki 2001-2002). W finale zawodów rozegranych na kortach „Warszawianki” spotkało się dwóch dziewięciolatków, Jurek Ohme (KS „Tennis Life” Brwinów)  i Maks Kaśnikowski (ST „TieBreak” Warszawa). Tym razem minimalnie  lepszy był Maks, ale wielkie słowa uznania należą się podopiecznemu trenera Jarosława Gogacza. Jurek Ohme po raz kolejny udowodnił, że ma nieprzeciętny talent tenisowy i wielkie serce do walki na korcie. Serdecznie gratulujemy naszemu zawodnikowi i jego oddanym tenisowi rodzicom.
Bardzo udany występ zanotował także nasz drugi singlista Michał Seidel, który dotarł aż do półfinału, eliminując między innymi rozstawionego z nr 1 Szymona Szpaka z WKT „Mera” Warszawa.
Obydwaj młodzi tenisiści trenujący w naszym klubie  to uczniowie szkoły podstawowej nr 1 Podkowie Leśnej.

 

Waldemar Cecuła

prezes KS „Tennis Life”

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Sprawdź również

Turniej brydża sportowego

Z inicjatywy Pani Grażyny Śniadewicz oraz Pana Romana Panaszczuka, zawodników Milanowskiego Klubu Brydża 60+ działającego …

 
 

MENU

Podkowa Leśna

Skip to content