Ważne:
Strona Główna / Sport i Turystyka / Sport i Turystyka - Aktualności / Świetny występ młodziutkich tenisistów z Podkowy Leśnej

Świetny występ młodziutkich tenisistów z Podkowy Leśnej

Doskonale zaprezentowali się zawodnicy Klubu Sportowego „Tennis Life” w rozegranym w miniony weekend (17 i 18 marca) ogólnopolskim turnieju z cyku Tenis10 (poziom zielony – roczniki 2002  i młodsi), który odbył się na kortach Klubu Tenisowego „Orzeł” w Warszawie. Zwycięzcą w kategorii chłopców został Jurek Ohme, który w finale pokonał innego naszego tenisistę Michała Jedynaka. W kategorii dziewcząt trzecia była Marysia Mierzejewska (uczennica szkoły podstawowej nr1 w Podkowie Leśnej). W turnieju zdominowanym przez podopiecznych trenera Jarosława Gogacza wzięło udział 26 uczestników, w tym pięcioro reprezentantów KS „Tennis Life” z Brwinowa.

Galeria fotograficzna (fot. Wioletta Mierzejewska)

Wygrany turniej ze serii WTK-5 to życiowy sukces Jurka Ohme, ucznia szkoły podstawowej nr 1 w Podkowie Leśnej, podobnie jak finał osiągnięty przez drugiego naszego zawodnika Michała Jedynaka, ucznia szkoły podstawowej nr 2 w Podkowie Leśnej.

Szansą na kolejne sukcesy będzie dla naszych tenisistów turniej na kortach UKS „Radość 90″ w Warszawie, który zaplanowano na najbliższy weekend.

 

Waldemar Cecuła

wiceprezes ‚KS Tennis Life”

Sprawdź również

Zajęcia odwołane

 
 

MENU

Podkowa Leśna