Ważne:
Strona Główna / Sport i Turystyka / Sport i Turystyka - Aktualności / Szósta edycja Podkowiańskiej Dychy już w maju

Szósta edycja Podkowiańskiej Dychy już w maju

Co roku ponad 800 amatorów biegania bierze udział w imprezie organizowanej przez Podkowiańskie Towarzystwo Biegowe.

Oprócz biegu głównego na 10 km, przygotowaliśmy biegi dla dzieci na 400 i 800m. Wszystkich, którzy nie mają jeszcze śmiałości zmierzyć się z dystansem 10 kilometrów zapraszamy na Bieg Bez Barier na dystansie 5 km. Uwaga chodzący z kijkami: Rywalizacja Nordic Walking będzie się odbywać w tym roku dystansie 5km.

Uczestnicy mogą liczyć na atrakcyjne nagrody fundowane przez naszych sponsorów.

W Podkowie Leśnej zawody biegowe maja opinie fajnej imprezy rodzinnej. Na biegaczy czeka urozmaicona leśno-miejska trasa a osoby towarzyszące biegaczom mogą miło spędzić czas w  Miasteczku Biegowym, które powstanie w podkowiańskim parku miejskim. Dzieci będą mogły wziąć udział w grach i zabawach przygotowanych przez naszych partnerów (m.in. jazda konna, łucznictwo, tenis, rowery, spotkanie z dobrą książką), a dorośli zasięgnąć porad specjalistów fizjoterapeutów, ekspertów od zdrowego żywienia i profesjonalnych trenerów biegowych. Zapraszany też na targ śniadaniowy w którym zaprezentują się lokalne sklepy i kawiarnie oraz wytwórcy zdrowej żywności. Będzie można zaadoptować psa ze schroniska.

O nagrodach dla biegaczy, atrakcjach w Miasteczku Biegowym i innych ważnych sprawach informujemy na bieżąco na naszej stronie internetowej i na facebooku.

 

Podstawowy pakiet startowy biegów dorosłych kosztuje 39 zł. Jest możliwość skorzystania z opcji zamówienia technicznej koszulki w atrakcyjnej cenie 29zł. Projekt koszulki wykonał młody Podkowianin – Krzyś Łuczyński. Koszt uczestnictwa w biegach dla dzieci to 15zł.

 

Więcej szczegółów, oraz zapisy na nowej stronie imprezy: www.podkowianskadycha.pl Zapraszamy też na naszą stronę wydarzenia na facebooku.

 

Organizator Dychy

Podkowiańskie Towarzystwo Biegowe

Akcja charytatywna „w 80 dni dookoła świata”

 W tym roku w ramach przygotowań do Podkowiańskiej Dychy zorganizowaliśmy wspólnie z Fundacją Wcześniak akcję zbierania środków na rehabilitację 12-letniej Wiktorii, podopiecznej Fundacji. Na portalu Endomondo rzuciliśmy wyzwanie biegaczom przebiegnięcia bądź przejechania na rowerach 40.000 km w 80 dni – jak to uczynił przed laty bohater powieści Juliusza Verne’a. Odzew biegaczy z całej Polski był natychmiastowi. Już przebiegliśmy/przejechaliśmy ponad 100.000 km i nie przestajemy. Kolejnym celem jest Księżyc odległy od Ziemi o 384.000 km. Można się jeszcze dołączyć do rywalizacji. Szczegóły na stronie www.podkowianskadycha.pl

 

 

 

 

 

Sprawdź również

Zajęcia odwołane

 
 

MENU

Podkowa Leśna