Strona Główna / Sport i Turystyka / Sport i Turystyka - Aktualności / Nowy plac zabaw w Podkowie Leśnej – głosuj codziennie

Nowy plac zabaw w Podkowie Leśnej – głosuj codziennie

Z okazji 100. jubileuszu firma Nivea ufunduje i zbuduje 100 placów zabaw na terenie Polski. To, gdzie powstaną nowe place zabaw zależy od internautów, którzy codziennie mogą głosować na wybraną lokalizację na stronie internetowej Nivea. W głosowaniu może wziąć udział każdy, kto zarejestruje się na stronie nivea.pl. Po zalogowaniu użytkownicy będą mieli możliwość oddania głosu.
Aby zagłosować:
  1. wejdź na stronę nivea.pl lub www.100latnivea.pl/glosowanie
  2. zarejestruj się
  3. aktywuj link, który otrzymasz w e-mailu
  4. wpisz unikatowy kod, który dostaniesz na telefon komórkowy
  5. zaloguj się i GŁOSUJ

Staramy się o to, aby do 31 sierpnia być w pierwszej dwudziestce piątce placów zabaw! Warto powiadomić o akcji krewnych i znajomych oraz mieszkańców naszego miasta. Kolejne etapy głosowania będą podliczane co miesiąc do końca października. Jeśli nie uda nam się do końca wakacji, to będziemy głosować nadal aż do końca konkursu.

Jeśli Podkowa Leśna znajdzie się wśród zwycięzców, to na terenie Zespołu Szkół Samorządowych przy al. Jana Pawła II powstanie plac zabaw: nowe, bezpieczne miejsce z wieloelementowymi zestawami zabawowymi i sprawnościowymi, huśtawkami, bujakami sprężynowymi, karuzelą i piaskownicą.

Każdy z internatów biorący udział w głosowaniu uczestniczy jednocześnie w klasyfikacji Lokalny Bohater. Jest to ranking internautów głosujących na poszczególne lokalizacje. Im więcej oddanych głosów, tym wyżej w rankingu znajduje się dany internauta. Klasyfikacja odbywa się na dwóch szczeblach: Lokalny Bohater danego placu zabaw i Lokalny Bohater generalnej klasyfikacji.

Oddanie głosu przez internautę na wybrany plac zabaw oznacza przyznanie mu 5 punktów do klasyfikacji Lokalny Bohater tego placu zabaw i takiej samej liczby punktów do generalnej klasyfikacji Lokalny Bohater.

Jeżeli zaproszona przez internautę osoba odda głos, zapraszający otrzymuje 1 punkt do klasyfikacji Lokalny Bohater tego placu zabaw i tyle samo punktów do generalnej klasyfikacji Lokalny Bohater.

Regulamin


Sprawdź również

Miejskie sekcje sportowe!

 
 

MENU

Podkowa Leśna