Ważne:
Strona Główna / Sport i Turystyka / Sport i Turystyka - Aktualności / Komplet medali w mistrzostwach powiatu dla Podkowy Leśnej

Komplet medali w mistrzostwach powiatu dla Podkowy Leśnej

W poniedziałek, 6 marca rozpoczęła się walka o mistrzostwo powiatu grodziskiego w rozgrywkach szkolnych w piłkę ręczną. Jako pierwsze do rywalizacji stanęły dziewczynki z gimnazjów, a kolejnego dnia grały ich koleżanki ze szkół podstawowych. Oba turnieje zostały rozegrane w Jaktorowie. W środę rywalizacja przeniosła się do naszej szkoły samorządowej, a o mistrzostwo grali chłopcy SP.

Każdego dnia na podium stawały reprezentacje z podkowiańskich szkól. Dziewczęta z publicznego gimnazjum wywalczyły brązowe medale. Zaś dziewczynki z publicznej szkoły podstawowej zdobyły wicemistrzostwo, przegrywając tylko z drużyną z Jaktorowa. Ten wynik uprawnia naszą drużynę do udziału w zawodach międzypowiatowych.

Natomiast na własnym terenie złoto zdobyli zawodnicy szkoły publicznej (będą reprezentować powiat w kolejnym etapie MIMS), a brąz uczniowie SP nr 2 w Podkowie Leśnej.

Cztery medale w trzy dni i to jeszcze nie koniec szczypiorniaka w rywalizacji szkolnej. 20 marca zagrają chłopcy z gimnazjów, tutaj również liczymy na medale tym bardziej, że turniej rozegrany zostanie w naszej hali sportowej.

Sprawdź również

Rowerowa niedziela

22 lipca odbyła się kolejna Rowerowa Niedziela. W końcu pogoda nie pokrzyżowała nam planów i …

 
 

MENU

Podkowa Leśna