Ważne:
Strona Główna / Sport i Turystyka / Sport i Turystyka - Aktualności / II turniej Mazowieckiej Ligi Karate Tradycyjnego.

II turniej Mazowieckiej Ligi Karate Tradycyjnego.

24 marca 2019 w Podkowie Leśnej rozegrany został II turniej Mazowieckiej Ligi Karate Tradycyjnego. W zawodach wystartowali zawodnicy z mazowieckich klubów karate tradycyjnego, którzy pomyślnie przeszli eliminacje i zakwalifikowali się do turniejów ligowych.
Rozgrywki ligowe poprzedzone były wspólnym treningiem, który został poprowadzony przez sensei Wojciecha Kamińskiego – jednego z zawodników tzw. „złotej drużyny” która w 1992 r. w Montrealu (Kanada) wywalczyła dla Polski pierwszy, złoty medal Mistrzostw Świata w kumite drużynowym. Sensei Kamiński podzielił się z zawodnikami swoją wiedzą i doświadczenie omawiając w sposób wyjątkowo obrazowy bardzo trudne zagadnienia tj. kierunek techniki, jej szybkość oraz timing w walce. Bardzo dziękujemy sensei za rewelacyjne zajęcia.
Podziękowania kierujemy także do p. Artura Nidzińskiego zajmującego się sportem w Urzędzie Miasta Podkowa Leśna za pomoc w organizacji zawodów i przekazanie nagród dla najwyżej punktujących w tej edycji zawodników oraz do Pani Agnieszki Hein – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Podkowie Leśnej, która już po raz kolejny wsparła karate tradycyjne i nasze zawody zostały przeprowadzone w komfortowych warunkach.
Kolejny, finałowy turniej Mazowieckiej Ligi Karate Tradycyjnego już 14 kwietnia 2019 w Sochaczewie. Zapraszamy.

Sprawdź również

5 ROWEROWA NIEDZIELA

Rowerowe rozpoczęcie wakacji! Piąta w tym roku Rowerowa Niedziela, tym razem odwiedzimy parki w pobliskim …

 
 

MENU

Podkowa Leśna