Ważne:
Strona Główna / Sport i Turystyka / Sport i Turystyka - Aktualności / I Mikstowy Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Podkowy Leśnej 2018

I Mikstowy Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Podkowy Leśnej 2018

Dnia 09.09 na kortach klubu tenisowego SNTC w Brwinowie, w pięknej aurze kończącego się lata, został rozegrany pierwszy Mikstowy Turniej Tenisa o Puchar Burmistrza Podkowy Leśnej, z Jego osobistym udziałem w ceremonii otwarcia. W turnieju wzięło udział 15 par. Przed rozpoczęciem gier Panie losowały grupy oraz swoich partnerów mikstowych. Po losowaniu utworzone zostały trzy grupy turniejowe, w których pary grały ze sobą systemem każdy z każdym. Wysoki poziom tenisowy oraz zaangażowanie zawodników rozgrywających mecze, spowodowały, że fazę grupową zakończyliśmy dopiero tuż przed godziną 17.00.

            Do półfinału zakwalifikowały się 3 pary, które zajęły pierwsze miejsce w swoich grupach i jedna, najlepsza punktowo para z drugiej pozycji – ten etap rozgrywaliśmy systemem pucharowym. Po zaciętej grze do finału weszły 2 pary: Bogusia Pawlak/Piotr Kucharski oraz Ania Kostrzewska/Andrzej Borczyk. Puchar zdobyli Pawlak z Kucharskim pokonując rywali 6/2. Turniej przebiegał w fantastycznej atmosferze, uczestnicy mogli kosztować pyszne ciasta, napić się dobrej kawy, posilić się w międzyczasie pachnącymi potrawami z grilla, sięgnąć po owoce, które kusiły graczy w przerwach pomiędzy meczami.

            Ceremonii wręczenia pucharów i nagród rzeczowych, z ramienia Burmistrza Podkowy Leśnej dokonał Artur Niedziński ( koordynator sportu). Ceremonia odbyła się w pięknej wieczornej scenerii Pałacyku Kasyna w Podkowie Leśnej. Koniec całej imprezy uświetniony został przez koncert muzyki jazzowo-soulowej w wykonaniu Ani Kostrzewskiej. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział a naszym sponsorom: „Miss Pretty Floral” Anna Rawa z Grodziska Mazowieckiego za piękne kompozycje kwiatowe oraz Restauracja „Sake Sushi” Maciek Latoszek z Brwinowa za przepyszne zestawy sushi.   

 

 

Zwycięzcy Turnieju:

1 m-ce Bogusia Pawlak /Piotr Kucharski

2 m-ce Ania Kostrzewska/Andrzej Borczyk

3 m-ce Agnieszka Hein/Jarek Kaczorowski      

Ania Osmulska/Zdzisław Leśniewicz

Sprawdź również

TEQBALL POLAND CAMP – NAJLEPSZE DRUŻYNY ŚWIATA W PODKOWIE LEŚNEJ

W dniach 1 – 4 sierpnia Podkowa Leśna stała się stolicą światowego Teqballa. W naszym mieście …

 
 

MENU

Podkowa Leśna