Ważne:
Strona Główna / Sport i Turystyka / Sport i Turystyka - Aktualności / Amatorski Turniej brydża sportowego parami o Puchar Miasta Podkowa Leśna rozegrany

Amatorski Turniej brydża sportowego parami o Puchar Miasta Podkowa Leśna rozegrany

We wtorkowe popołudnie 28 września 2021r w Pałacu Kasyno w Podkowie Leśnej został rozegrany amatorski turniej brydż sportowego parami o Puchar Miasta Podkowa Leśna.

Do rywalizacji przystąpiło 16 par, każda z dużymi aspiracjami do zwycięstwa ale przede wszystkim z nastawieniem na miłe spędzenie czasu z towarzyską grą karcianą. Walka o Puchar toczyła się do ostatniej partii, to właśnie jej wyniki przesądziły o zwycięstwie pary Janusz Brodowski / Andrzej Cichowlas. 2 miejsce i zarazem miano najlepszej pary z Podkowy Leśnej wywalczyli Anna Skowron / Piotr Wiązecki a na 3 miejscu uplasowała się najlepsza para żeńska Agnieszka Afek / Urszula Niespodziewańska.
Organizatorami turnieju byli wspólnie CKiIO oraz Miasto Podkowa Leśna, jednak ogrom pracy i zaangażowania wykazał również Pan Jacek Dąbrowski kierownik Sekcji Brydżowej przy Uniwersytecie Pokolenia w Podkowie Leśnej, za co ogromnie dziękujemy. Sędzią głównym był Włodzimierz Rutkowski.

Wyniki Turnieju: http://branka.pl/lincoln35/wengorz/inne/210928PL/

 

Sprawdź również

Zapraszamy na Zakończenie Sezonu Rowerowego

 
 

MENU

Podkowa Leśna

Skip to content