Strona Główna / Sport i Turystyka / Sport i Turystyka - Aktualności / 9 czerwca to była kolejna sportowa sobota w Podkowie Leśnej

9 czerwca to była kolejna sportowa sobota w Podkowie Leśnej

O 11:30 ruszył rajd rowerowy „Jak Podkowa długa i szeroka” w którym uczestniczyło ponad 40 rowerzystów. Trasa rajdu prowadziła granicami naszego miasta, a meta usytuowana została w MOK-u przy ul. Świerkowej gdzie na wszystkich czekał słodki poczęstunek, napoje i lody, które w tak słoneczną pogodę były strzałem w dziesiątkę.

 

Meta rajdu nie bez powodu zlokalizowana była w MOK-u na Młodzieżowej Strefie Aktywności, bo to właśnie w tym miejscu o 13:00 rozpoczynał się I Turniej deblowy TEQBALL. Na otwarcie turnieju przybyli wspaniali goście, Pan Andrzej Strejlau oraz Pan Michał Listkiewicz, którzy podkreślali że stoły Teqball to bardzo dobre rozwiązanie do rekreacyjno-sportowych stref w każdym mieście. Na tych stołach można grać nie tylko w piłkę nożną ale również w siatkówkę, tenis stołowy, piłkę ręczną czy po prostu w tzw. rzucawkę co zostało zaprezentowane przed rozpoczęciem sportowej rywalizacji.

W turnieju wystartowało 15 par. Dzięki Teqball Polska w naszej strefie ustawiony został drugi stół i zawody przebiegały bardzo płynnie. Sędziowie, Krzysztof Ochędalski i Kajetan Listkiewicz zwrócili uwagę na bardzo wysoki poziom meczy, a akcje jakimi popisywali się zawodnicy w finale były naprawdę imponujące.

 

Medaliści I turnieju Teqball:

1 m-ce Marcel Gąsior  /  Mateusz Długołęcki

2 m-ce Alan Gałecki  /  Mateusz Twarowski

3 m-ce Wiktor Oder  /  Michał Milczarski

           Nikola Teodorowicz  /  Bartek Czarnecki

zdjęcia z turnieju: https://www.facebook.com/pg/Urz%C4%85d-Miasta-Podkowa-Le%C5%9Bna-116735108395848/photos/?tab=album&album_id=1711012422301434

Sprawdź również

Miejskie sekcje sportowe!

 
 

MENU

Podkowa Leśna