Ważne:
Strona Główna / Samorząd / Samorząd - Aktualności / Zmiany w sposobie informowania o posiedzeniach Rady Miasta

Zmiany w sposobie informowania o posiedzeniach Rady Miasta

Szanowni Państwo,

w związku z wdrożeniem elektronicznego systemu obsługi Rady Miasta eSesja, na stronie podkowalesna.esesja.pl udostępniono specjalny informator. Będą tam zamieszczane m.in. zawiadomienia o sesjach Rady Miasta i o posiedzeniach poszczególnych komisji wraz z porządkami obrad oraz niezbędnymi materiałami (np. projekty uchwał), wyniki głosowań na sesjach, rejestr podjętych uchwał i protokoły z posiedzeń, a w przyszłości także nagrania audio sesji i transmisja video obrad. Odnośnik do informatora zamieszczony jest na stronie internetowej miasta – z prawej strony, pod kalendarzem.

 

Od dnia dzisiejszego zawiadomienia o posiedzeniach będą zamieszczane właśnie na tej stronie, a nie jak dotychczas w zakładce „Samorząd – Aktualności”. Tak jak do tej pory zawiadomienia o posiedzeniach będą zamieszczane także na miejskich tablicach informacyjnych i przekazywane poprzez system powiadamiania SMS.

Zachęcamy do śledzenia zmian w informatorze oraz do udziału w sesjach Rady Miasta i w posiedzeniach komisji.

Beata Krupa
Biuro Rady Miasta

Sprawdź również

(26.02.2018) Posiedzenie Komisji Ładu Przestrzennego, Bezpieczeństwa i Ochrony Środowiska

INFORMACJA O POSIEDZENIACH KOMISJI RADY MIASTA PODKOWA LEŚNA Posiedzenie Komisji Ładu Przestrzennego, Bezpieczeństwa i Ochrony …

 
 
MENU

Podkowa Leśna