Ważne:
Strona Główna / Samorząd / Samorząd - Aktualności / Debata społeczna poświęcona poprawie bezpieczeństwa na terenie Podkowy Leśnej

Debata społeczna poświęcona poprawie bezpieczeństwa na terenie Podkowy Leśnej

W dniu 25 lutego 2013 roku w Pałacyku Kasynie odbyła się debata społeczna dotycząca bezpieczeństwa, której organizatorem był kierownik miejscowego posterunku Policji, a w której uczestniczył m.in. Komendant Powiatowy Policji w Grodzisku Mazowieckim. Na spotkaniu obecna była również Pani Burmistrz oraz liczna grupa mieszkańców. Wymiana informacji służyła wypracowywaniu wspólnych metod zapobiegania najbardziej uciążliwym dla mieszkańców zdarzeniom.

W czasie ponad 3 godzinnego spotkania Kierownik Posterunku Policji w Podkowie Leśnej st.asp. Bartosz Zając przedstawił krótką prezentację dotyczącą działań miejscowych policjantów w 2012 roku, która była wstępem do dyskusji o bezpieczeństwie. Podczas spotkania licznie zgromadzeni mieszkańcy wskazywali miejsca, w których potrzebne są częstsze patrole Policji oraz zagrożenia, jakie ich niepokoją, a także wypełnili specjalnie przygotowaną ankietę.

Policjanci z uwagą wysłuchali wszystkich głosów, odpowiedzieli na pytania i wątpliwości oraz zachęcali mieszkańców do wspólnych działań na rzecz szerokiego bezpieczeństwa.

mp

Sprawdź również

komunikat

Ogłoszenie Burmistrza Miasta z dnia 30 listopada 2018 r. ws. konsultacji projektu uchwały

Na podstawie uchwały nr 198/XLIII/2010 Rady Miasta Podkowa Leśna z dnia 22 października 2010 r. …

 
 

MENU

Podkowa Leśna