Strona Główna / Samorząd / Samorząd - Aktualności / Debata społeczna poświęcona poprawie bezpieczeństwa na terenie Podkowy Leśnej

Debata społeczna poświęcona poprawie bezpieczeństwa na terenie Podkowy Leśnej

W dniu 25 lutego 2013 roku w Pałacyku Kasynie odbyła się debata społeczna dotycząca bezpieczeństwa, której organizatorem był kierownik miejscowego posterunku Policji, a w której uczestniczył m.in. Komendant Powiatowy Policji w Grodzisku Mazowieckim. Na spotkaniu obecna była również Pani Burmistrz oraz liczna grupa mieszkańców. Wymiana informacji służyła wypracowywaniu wspólnych metod zapobiegania najbardziej uciążliwym dla mieszkańców zdarzeniom.

W czasie ponad 3 godzinnego spotkania Kierownik Posterunku Policji w Podkowie Leśnej st.asp. Bartosz Zając przedstawił krótką prezentację dotyczącą działań miejscowych policjantów w 2012 roku, która była wstępem do dyskusji o bezpieczeństwie. Podczas spotkania licznie zgromadzeni mieszkańcy wskazywali miejsca, w których potrzebne są częstsze patrole Policji oraz zagrożenia, jakie ich niepokoją, a także wypełnili specjalnie przygotowaną ankietę.

Policjanci z uwagą wysłuchali wszystkich głosów, odpowiedzieli na pytania i wątpliwości oraz zachęcali mieszkańców do wspólnych działań na rzecz szerokiego bezpieczeństwa.

mp

Sprawdź również

Nabór kandydatów do komisji wyborczych

Szanowni Państwo,uprzejmie przypominamy, że trwa nabór kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych, które zostaną powołane …

 
 

MENU

Podkowa Leśna