Ważne:
Strona Główna / Miasto-Ogród / Miasto Ogród - Aktualności / Silni liderzy… warsztaty i doradztwo

Silni liderzy… warsztaty i doradztwo

Stowarzyszenie Europa i My wraz z Lokalną Grupą Działania „Zielone Sąsiedztwo” zapraszają na warsztaty dla lokalnych liderów i liderek działających w organizacjach pozarządowych.

Warsztaty przeznaczone są zarówno dla osób, które dopiero zaczynają działalność społeczną, jak i dla doświadczonych liderów.

Celem warsztatów będzie uzyskanie wiedzy z zakresu zarządzania sobą w czasie, jak i zarządzania organizacją. Uczestnicy zdefiniują podstawowe kierunki działania oraz cele strategiczne. Nabędą również umiejętności z zakresu tworzenia i stosowania narzędzi wspierających zespół na poszczególnych etapach rozwoju oraz uzyskają możliwość opracowania własnego modelu kompetencji adekwatnego dla swojej organizacji. Poza kompetencjami miękkimi, uczestnicy nabędą wiedzę dotyczącą pozyskiwania funduszy na działania społeczne oraz wszelkich aspektów prawnych i finansowych. Warsztaty to również dobra okazja do zdefiniowania oraz zbudowania wizerunku swojej organizacji.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, dzięki wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

Warsztaty odbędą się w sali konferencyjnej Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim. Zaplanowanych jest 5 spotkań, a każde z nich będzie trwało 5 godzin dydaktycznych (po 45 minut).

Spotkania odbędą się w dniach 10 listopada, 18 listopada, 25 listopada, 2 grudnia oraz 9 grudnia w godzinach 16.00-20.00.

Zagadnienia zostaną omówione w formie wykładowej oraz sesji pytań i odpowiedzi (Q&A).

Prowadzącym szkolenie będzie Jakub Kamiński – absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2009 roku prezes zarządu stowarzyszenia Kuźnia Inicjatyw „Wiskitki.org”. Od 2019 roku prezes zarządu Żyrardowskiej Federacji Organizacji Społecznych „DZIAŁAJ.MY”. Jest on również trenerem umiejętności społecznych po kursie trenerskim. Pracował z powodzeniem na stanowiskach specjalistycznych i menedżerskich w korporacji międzynarodowej i spółce komunalnej, m.in. w Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej Fundacji Fundusz Współpracy. Aktualnie pełni rolę animatora w Centrum Usług Społecznych w Żyrardowie, gdzie odpowiada m.in. za wspierania organizacji pozarządowych. Jest autorem i koordynatorem ponad 25 projektów społecznych, w tym projektów rozwijających potencjał organizacji pozarządowych.

Szczegółowe informacje oraz formularz zapisu można znaleźć na stronie
http://grodzisk-ngo.pl/warsztaty-abc-zarzadzania-organizacja/

Sprawdź również

Konkurs „Eko – ozdoba choinkowa” został przedłużony do poniedziałku 6 grudnia br.

Fundacja „Rozmawiamy” zaprasza wszystkich uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym. W ramach konkursu …

 
 

MENU

Podkowa Leśna

Skip to content