Ważne:
Strona Główna / Organizacje pozarządowe / Org. pozarządowe - Aktualności / Nabory wniosków na projekty z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich

Nabory wniosków na projekty z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich

Szanowni Państwo,

w imieniu Pani Prezes Ani Łukasiewicz informujemy, że w dniu dzisiejszym Stowarzyszenie LGD „Zielone Sąsiedztwo” ogłasza dwa nabory wniosków na projekty, które mogą uzyskać dofinansowanie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020:

  • Ogłoszenie 3/2017 na projekty zgodne z Lokalną Strategią Rozwoju i wpisujące się w przedsięwzięcie I.1.1 Wspieranie powstawania nowych i rozwój istniejących innowacyjnych przedsięwzięć gospodarczych i społecznych. W drodze konkursowej dofinansowanie mogą uzyskać projekty obejmujące budowę, przebudowę i wyposażenie obiektów należących do podmiotów działających w sferze kultury i lokalnej gospodarki. Link do ogłoszenia.

oraz

  • Ogłoszenie 4/2017 na projekty zgodne z Lokalną Strategią Rozwoju i wpisujące się w przedsięwzięcie I.2.2 Wzmocnienie kapitału społecznego oraz rozwój produktów lokalnych W drodze konkursowej dofinansowanie mogą uzyskać projekty ukierunkowane na rozwój produktów lokalnych. Link do ogłoszenia.

Powstała infrastruktura powinna mieć niekomercyjny charakter, być otwarta i służyć mieszkańcom obszaru LGD. Wnioski wraz z wymaganymi załącznikami należy składać osobiście lub przez pełnomocnika albo osobę upoważnioną w biurze Lokalnej Grupa Działania „Zielone Sąsiedztwo” ul. Świerkowa 1 05-807 Podkowa Leśna od 4 września do 20 września 2017 r. do godz. 15:00.

Biuro LGD udziela informacji oraz wsparcia w przygotowaniu poprawnej dokumentacji aplikacyjnej. Po informacje zapraszamy na Świerkową 1 lub telefonicznie w godzinach pracy biura (22)7245890. Na przełomie sierpnia i września planujemy spotkania szkoleniowe. Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.zielonesasiedztwo.pl

Sprawdź również

Kolejny nabór wniosków projektów z zakresu przedsiębiorczości w ramach PROW 2014-2020

Informujemy, że już w marcu br. Lokalna Grupa Działania „Zielone Sąsiedztwo” będzie prowadziła kolejny nabór …

 
 

MENU

Podkowa Leśna