Strona Główna / Organizacje pozarządowe / Org. pozarządowe - Aktualności / Nabory wniosków na projekty z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich

Nabory wniosków na projekty z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich

Szanowni Państwo,

w imieniu Pani Prezes Ani Łukasiewicz informujemy, że w dniu dzisiejszym Stowarzyszenie LGD „Zielone Sąsiedztwo” ogłasza dwa nabory wniosków na projekty, które mogą uzyskać dofinansowanie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020:

  • Ogłoszenie 3/2017 na projekty zgodne z Lokalną Strategią Rozwoju i wpisujące się w przedsięwzięcie I.1.1 Wspieranie powstawania nowych i rozwój istniejących innowacyjnych przedsięwzięć gospodarczych i społecznych. W drodze konkursowej dofinansowanie mogą uzyskać projekty obejmujące budowę, przebudowę i wyposażenie obiektów należących do podmiotów działających w sferze kultury i lokalnej gospodarki. Link do ogłoszenia.

oraz

  • Ogłoszenie 4/2017 na projekty zgodne z Lokalną Strategią Rozwoju i wpisujące się w przedsięwzięcie I.2.2 Wzmocnienie kapitału społecznego oraz rozwój produktów lokalnych W drodze konkursowej dofinansowanie mogą uzyskać projekty ukierunkowane na rozwój produktów lokalnych. Link do ogłoszenia.

Powstała infrastruktura powinna mieć niekomercyjny charakter, być otwarta i służyć mieszkańcom obszaru LGD. Wnioski wraz z wymaganymi załącznikami należy składać osobiście lub przez pełnomocnika albo osobę upoważnioną w biurze Lokalnej Grupa Działania „Zielone Sąsiedztwo” ul. Świerkowa 1 05-807 Podkowa Leśna od 4 września do 20 września 2017 r. do godz. 15:00.

Biuro LGD udziela informacji oraz wsparcia w przygotowaniu poprawnej dokumentacji aplikacyjnej. Po informacje zapraszamy na Świerkową 1 lub telefonicznie w godzinach pracy biura (22)7245890. Na przełomie sierpnia i września planujemy spotkania szkoleniowe. Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.zielonesasiedztwo.pl

Sprawdź również

Nabór na bezpłatne warsztaty Fundacji Wspomagania Wsi

Szanowni Państwo,    Do dnia 20 września 2017 r. przedłużono nabór na organizowane przez Fundację Wspomagania …

 
 
MENU

Podkowa Leśna