Strona Główna / Miasto-Ogród / Miasto Ogród - Aktualności / Zakończono inwestycje drogowe

Zakończono inwestycje drogowe

Zakończyły się prace budowlane przebudowy trzech ulic: Cichej, Kwiatowej i Topolowej.

Ulica Cicha od Bukowej do lasu – wybudowany odcinek ma długość 426,70m, jest ciągiem pieszo-jezdnym o szerokości 5m z wybudowanymi spowolnieniami w postaci dwóch progów i azyli bezpieczeństwa oraz nawierzchnią asfaltową.

Ulica Kwiatowa (od Parkowej do Paproci) – nawierzchnia ulicy o dł. 520mb i szer. 4,50m została wykonana w asfalcie, zjazdy na posesje są wykonane z kostki, dwa wyniesione skrzyżowanie z ulicą Storczyków i Konwalii są równorzędne. Wybudowano też spowolnienia w postaci azylu bezpieczeństwa – zwężenia.

Ulica Topolowa na całej długości – zakończono przebudowę także tej ulicy, wykonano jezdnię o nawierzchni bitumicznej, wyniesione skrzyżowania z ulicą Akacjową i Modrzewiową, zjazdy do posesji z kostki betonowej, jednostronny chodnik z kostki betonowej, odwodnienie rozsączające w poboczach oraz wprowadzono nową organizację ruchu. Zostały także przesunięte słupy, tak aby nie przeszkadzały pieszym.  

Na wszystkich tych ulicach została zaprojektowana nowa organizacja ruchu. 

Sprawdź również

Wniosek do budżetu Miasta

Realizując zasadę uczestnictwa społeczeństwa w przygotowaniu projektu budżetu, Burmistrz Miasta Podkowa Leśna zaprasza wszystkich Mieszkańców …

 
 

MENU

Podkowa Leśna