Ważne:
Strona Główna / Miasto-Ogród / Miasto Ogród - Aktualności / Wizyta przedstawicieli nowopowstałych jednostek samorządu lokalnego z Ukrainy.

Wizyta przedstawicieli nowopowstałych jednostek samorządu lokalnego z Ukrainy.

W pierwszy Dzień Wiosny w Podkowie Leśnej na zaproszenie Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej odwiedziła nas grupa przedstawicieli nowopowstałych jednostek samorządu lokalnego z Ukrainy.

Wizyta została organizowana w ramach projektu „Decentralization Offering Better Results and Efficiency – DOBRE”, którego celem jest wzmocnienie samorządu lokalnego na Ukrainie.

Odbyło się spotkanie z Burmistrzem Miasta Ogrodu Podkowa Leśna Arturem Tusińskim, który przybliżył Gościom charakterystykę miasta i rolę władz lokalnych w kreowaniu oraz planowaniu rozwoju gospodarczego i społecznego. Zawsze chętnie służymy radą i pomocą, szczególnie nam miło, jeśli robiąc to wspieramy budowanie świadomości obywatelskiej i prodemokratycznych przemian.

Sprawdź również

Inwentaryzacja źródeł ciepła w Podkowie Leśnej

Rozpoczynamy inwentaryzację źródeł ciepła w gospodarstwach domowych w Podkowie Leśnej. Ankieterzy, studenci Politechniki Warszawskiej, którzy …

 
 

MENU

Podkowa Leśna