Ważne:
Strona Główna / Miasto-Ogród / Miasto Ogród - Aktualności / Szkolenie „Podstawy prawne procedury Niebieska karta”

Szkolenie „Podstawy prawne procedury Niebieska karta”

W dniach 24-25 października 2017 r. w budynku Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim odbyło się szkolenie „Podstawy prawne procedury Niebieska karta”. W dwudniowym szkoleniu udział wzięło ponad 80 osób – służb z terenu powiatu grodziskiego – ustawowo związanych do pomocy w sytuacji przemocy w rodzinie. Szkolenie przypomniało i uaktualniło wiedzę w powyższym zakresie. Pozwoliło wyjaśnić wątpliwe i niejasne kwestie w sytuacji konieczności odebrania dziecka w trybie interwencyjnym, w związku z mającą miejsce przemocą w rodzinie.

Szkolenie poprowadził Jarosław Polanowski – jeden z najwybitniejszych polskich ekspertów w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie, prawnik, prokurator apelacyjny delegowany do Prokuratury Okręgowej w Warszawie, członek Rady ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, konsultant projektu nowelizacji ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie,

Organizatorami szkolenia byli: Ośrodek Pomocy Społecznej w Podkowie Leśnej i Ośrodek Pomocy Społecznej w Grodzisku Mazowieckim.

Sprawdź również

Przebudowa ul. Modrzewiowej

Informujemy, że z dniem 03.12.2018 r. rozpoczynamy prace związane z przebudową ulicy Modrzewiowej na odcinku …

 
 

MENU

Podkowa Leśna