Ważne:
Strona Główna / Miasto-Ogród / Miasto Ogród - Aktualności / Spotkanie online z Burmistrzem Miasta

Spotkanie online z Burmistrzem Miasta

Zapraszamy na spotkanie online z Burmistrzem Miasta Podkowa Leśna Arturem Tusińskim, które odbędzie się w poniedziałek 30 listopada o godz. 18:30. Spotkanie, organizowane w ramach konsultacji społecznych w/s skrzyżowań równorzędnych, będzie transmitowane na profilu Burmistrza Miasta Podkowa Leśna na Facebooku (www.facebook.com/Artur Tusiński, Burmistrz Miasta Ogrodu Podkowa Leśna). Forma online konsultacji została przyjęta ze względu obostrzenia związane z epidemią covid-19.

Ogłoszenie o spotkaniu online z Burmistrzem Miasta Podkowa Leśna

Więcej na temat konsultacji  w sprawie zmiany organizacji ruchu na terenie Miasta Podkowa Leśna poprzez wprowadzenie skrzyżowań równorzędnych na drogach gminnych, z wyłączeniem dróg powiatowych, tj. ulicy Jana Pawła II i Brwinowskiej oraz drogi wojewódzkiej, czyli trasy 719 >> http://podkowalesna.pl/aktualnosci/konsultacje-w-s-skrzyzowan-rownorzednych/.

Ogłoszenie o konsultacjach >> http://podkowalesna.pl/aktualnosci/konsultacje-w-s-skrzyzowan-rownorzednych/ (link otwiera się w nowej zakładce)

Sprawdź również

Badania stanu środowiska dla Centralnego Portu Komunikacyjnego

W związku z postępem prac przygotowawczych prowadzonych w celu realizacji Inwestycji Centralnego Portu Komunikacyjnego i …

 
 

MENU

Podkowa Leśna