Ważne:
Strona Główna / Miasto-Ogród / Miasto Ogród - Aktualności / Ruszyły zapisy do wiosennej edycji Akademii ABC senior

Ruszyły zapisy do wiosennej edycji Akademii ABC senior

Ruszyły zapisy do wiosennej edycji Akademii ABC senior, w ramach której seniorzy mogą rejestrować się na bezpłatne kursy m.in. z zakresu edukacji cyfrowej, zdrowia, prawa czy pielęgnacji roślin.

link do kursów >> https://abcsenior.com/kursy_kategorie/ (link otwiera się w nowej zakładce)

W ostatnim czasie nasze życie bardzo się zmieniło. Domowa izolacja i ograniczone kontakty z otoczeniem utrudniły nam wszystkim kontynuowanie ulubionych aktywności czy realizację pasji.
Z dnia na dzień przestały działać kluby seniora i Uniwersytety Trzeciego Wieku w formie, jaką jeszcze do niedawna znaliśmy.
Seniorzy, pozostając w domu, nie powinni być pozbawieni swoich dotychczasowych zajęć. Czas spędzony w domu nie powinien być pozbawiony możliwości rozwoju czy rozrywki.
Tworząc Akademię chcemy zapełnić tę lukę. Zaproponować miejsce spotkań z ludźmi i rozwijania pasji bez wychodzenia z domu.

Akademia to platforma, gdzie można nauczyć się czegoś nowego, podsłuchać ciekawostek i porad, porozmawiać ze specjalistami w różnych dziedzinach.

Będziemy udostępniać kursy, wykłady i webinary. Czym różnią się te formy? Wszystko opisaliśmy w Słowniku.
Codziennie będą udostępniane kolejne materiały, z których będzie można dowolnie korzystać.
Tygodniowy program aktualizowany w każdy poniedziałek ułatwi poruszanie się po platformie i podejmowanie decyzji, w których kursach czy spotkaniach chce się wziąć udział.

materiał ze strony >> https://abcsenior.com/  (link otwiera się w nowej zakładce)

Sprawdź również

NSP 2021 – spis bezpieczny dla seniorów

Osoby starsze są szczególnie narażone na działania przestępców podszywających się pod członków rodziny lub policjantów. …

 
 

MENU

Podkowa Leśna

Skip to content