Ważne:
Strona Główna / Aktualności / Pomóżmy Seniorom

Pomóżmy Seniorom

Ośrodek Pomocy Społecznej w Podkowie Leśnej zaprasza Seniorów do skorzystania z usługi „Pomóżmy Seniorom” adresowanej do mieszkańców Podkowy Leśnej w wieku powyżej 70 roku życia, którzy zamieszkują samotnie lub z drugą osobą w podeszłym wieku lub z niepełnosprawnością. Prosimy, aby zgłaszały się wyłącznie osoby, które pozostają w swoich domach i nie mogą liczyć na pomoc w zakupach ze strony rodziny, sąsiadów, znajomych. Koszt zakupu niezbędnych artykułów pokrywa zainteresowany.
 
W ramach usługi poprzez kontakt z pracownikami Ośrodka, Wolontariusze będą dokonywać zakupów wyłącznie podstawowych artykułów spożywczych, środków czystości w ilościach niezbędnych do samodzielnego funkcjonowania.
 
Zgłoszenia przyjmuje Ośrodek Pomocy Społecznej pod numerem telefonu +48 789 202 445 w terminie od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 14.00. Zakupy będą dostarczane w tym samym lub najpóźniej następnym dniu roboczym po zgłoszeniu. Osoba potrzebująca pomocy może zgłosić konieczność dokonania zakupów raz w tygodniu.
 
Podczas rozmowy z pracownikiem OPS należy podać swoje imię, nazwisko, adres i numer telefonu.
 
Osoby chętne do udzielenia pomocy Seniorom prosimy o kontakt telefoniczny z OPS +48 789 202 445 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 14.00
 

Sprawdź również

Nowy numer Biuletynu

Najnowszy numer Biuletynu trafił już do skrzynek mieszkańców. W numerze m.in. artykuł na temat budżetu …

 
 

MENU

Podkowa Leśna

Skip to content